Burcunuza Uygun Olan Sporlar

15 Nisan 2016

Koç Burcu
Çok hırslı ve üstün olmayı seven bir burçtur. Bitmek bilmeyen enerjiye sahip olan koçlar, Aikidı ve Tae-Bo sporunu yapmayı tercih ediyor.
1
Boğa Burcu
Boğa burcu, doğanın içerisinde yapılan sporlara bayılıyor. Temiz havada yürüyüş, ormanda bisiklet turu ve yüzmek, boğaların vazgeçilmezlerdendir. Kendilerine ödül olarak da masaj ve sauna veriyorlar.
2
İkizler Burcu
İkizler burcu, tenis ve aerobik gibi sporları yapmayı tercih etmektedir. Hareketi ve sosyalleşmeyi seven ikizler, basketbol ve dans konusunda da aktif rol oynamaktadır.
3
Yengeç Burcu
Su elementi olmasından dolayı, su ile yapılan sporlara aşkla bağlıdır. Yüzmek, kürek çekmek ve sörf gibi sporlar vazgeçilmezleridir.
4
Aslan Burcu
Hayatları boyunca odak noktası olmak isteyen aslanlar, takım çalışmaları ile yapılan sporlara bayılıyorlar. Tenis, basketbol, futbol ve grup dansları, aslanların vazgeçilmezleridir. Açık havada spor yapmaktan çok hoşlanırlar.
5
Başak Burcu
Mükemmelliyetçi, titiz ve düzenli olan başak burçları, formuna çok özen göstermektedir. Spor salonunda çok uzun saatler geçirebilecek potansiyele sahiplerdir. Uzun saatler boyunca yürüyüş yapabilir, tenis oynayabilirsiniz.
6
Terazi Burcu
Takım sporlarından keyif alacak bir burç da terazidir. Tenis, futbol, voleybol, yelkencilik gibi sporları yapmayı tercih ediyorlar.
7
Akrep Burcu 
Akrep burçlarının spor tercihleri genellikle boks, uzun mesafe koşu, squash, yoga ve meditasyondan yanadır. Akrep burçları, her türlü spora bağlıdır.
8
Yay Burcu
Yay burçları, açık havada spor yapmaktan hoşlanırlar. Kuvvetli yapıya sahip olan yay burcu, okçuluk ve eskrim gibi sporları tercih ederler.
9
Oğlak Burcu
Koşu ve doğada yürüyüş gibi aktivitelere bayılan oğlak burçları, kesinlikle kendi temposunu kendileri belirlemektedir. Golf, dağcılık ve tenis gibi sporlardan hoşlanmaktadır.
10
Kova Burcu
Eğlenceli ve hareketli yapıları ile dikkat çeken kovalar, spor yaparken de sosyal bağları olanları tercih etmektedir. Aerobik, yoga, jimnastik ve dans dersleri gibi sporları yapmaktan hoşlanırlar.
11
Balık Burcu
Su burçlarından olan balıklar, su ile yapılan tüm aktivitelere bayılırlar. Yüzme, buz pateni, aerobik gibi sporları tercih ederler.
12