Burcunuza Göre Saç Modelleri

20 Ekim 2015

Koç Burcu
Günlük hayatlarında çok heyecanlı ve pratik olduklarından, modern tarzda kesilmiş kısa bir saç modeli tam da koç burcu kadınına göredir.
1
Boğa Burcu
Abartılı saç modelleri onlara göre değildir; kendilerine hiç yakıştıramazlar. Doğal görünümlü dalgalar ya da düz fön yapılmış saçlar daha çok hoşlarına gider.
2
İkizler Burcu
Sürekli özen gerektiren, şekil verilmesi gereken saçlar ikizler burcu kadınlarına göre değildir. Değişikliğe açık oldukları için kullanışlı, kolay şekil alan modelleri denemekten kaçınmazlar.
3
Yengeç Burcu
Abartıdan uzak, doğal görünümlü dalgalar tercihidir.
4
Aslan Burcu
Gösterişli, dikkat çeken, çarpıcı ve yenilikçi saç modelleri tam aslan burcu kadınlarına göredir. Değişiklik yapmaktan korkmazlar.
5
Başak Burcu
Başak burcu kadınlarının saçları daima düzgün, bakımlı ve özenli olmalıdır. Saçlarına düzenli bir görünüm vermek için saç spreyi ve briyantinden faydalanırlar.
6
Terazi Burcu
Tercih edecekleri saç modeli kesinlikle sade, şık ama bir o kadar da dikkat çekici olmalıdır fakat abartılı saç modellerinden de uzak dururlar.
7
Akrep Burcu
Mükemmel şekillendirilmiş saçlar ve her zaman bakımlı görünmek en büyük özelliklerindendir. Genellikle tercih ettikleri saç modeli yumuşak ve kadınsı olur.
8
Yay Burcu
Yay burcu kadını jöle ve sprey türü saç şekillendirme ürünlerinden pek hoşlanmadığı için, yumuşak ve omuzlara dökülen saç modellerini kullanmayı tercih ederler. Saçlarını şekillendirmek için hafif bir saç kremi ya da doğal formüllü bir şekillendirici tercih ederler.
9
Oğlak Burcu
Saçlarının bozulmasını önleyen ve her telin yerli yerinde durmasını sağlayan sprey ve jöle gibi şekillendiricilerden faydalanırlar.
10
Kova Burcu
Modern, ışıltılı ve bakımlı görünen saç modelleri tam onlara göredir. Kişisel saç bakımlarına özen gösterip, uygun ürünleri kullanmayı ihmal etmezler.
11
Balık Burcu
Saç boyama gibi kimyasal uygulamalardan uzak dururlar. Saçlarında bitkisel boyalar ve alkol oranı düşük şekillendiriciler kullanırlar.
12