Burçların Genel Kültür Seviyesi

17 Ekim 2015

Koç Burcu
Her konuda fikri olan lider Koç ile siyaset hakkında rahatça konuşabilirsiniz. Uzak durmanız gereken konular ise, hayaller, ütopyalar ve duygular.
1
Boğa BurcuBoğa'ların ilgi alanları kesinlikle ciddi konular değildir. Magazinsel konulara bayılan Boğalara, kim, kiminle, nerede, ne yapmış bunların hepsini anlatabilirsiniz.
2
İkizler BurcuEğlence üzerine yapılan her sohbete keyifle katılacaktır.
3
Yengeç Burcu
Yengeç'ler derin konular söz konusu olduğunda endişeye kapılabilirler. Konuşmak istediği konular, duygular, yaşanmışlıklar, hatıralardır. 
4
Aslan BurcuAslan burcuyla savaş, gündem, bilim, aşk gibi pek çok konu hakkında saatlerce sohbet edilebilir. 
5
Başak BurcuHer şeye ve herkese muhalif olan Başak'lar ile sadece eleştiri yaparak iletişim kurabilirsiniz.
6
Terazi Burcu
Bir Terazi ile kitap, film, siyaset konuşmak kesinlikle klişedir ve bundan hiç hoşlanmaz. Giriş seviyesinde bir sosyolojik bilgi ile Terazi'leri can evinden vurabilirsiniz. 
7
Akrep BurcuGündemle oldukça ilgilidirler. Siyasi bilgileri, özellikle de dünya gündemi ile ilgili bilgileri epeyce vardır ve bu konular hakkında konuşmaktan keyif alırlar.
8
Yay BurcuBu burcun insanlarıyla hemen hemen her konuda sohbet edebilirsiniz. 
9
Oğlak BurcuOğlak burçları ile birlikte yeni şeyler öğrenmeye çalışın. Birlikte öğrendiğiniz şeyler üzerine konuşmalar yapabilirsiniz.
10
Kova BurcuTürk edebiyatı, Türk tarihi ile ilgili konularda sizi ilgiyle dinleyeceklerdir.
11
Balık BurcuFantastik kitaplar, oyunlar, filmler belki de kendi fantastik dünyanız onunla konuşabileceğiniz temel konular.
12