Burçların Çekilmez Yönleri

17 Ekim 2015

Koç Burcu
Dünya sanki onun üzerinize kurulmuş gibidir. Daha başarılı biri olduğunda kıskanabilir. Başkalarının onayına ihtiyaç duymaz, kendi bildiğinizi okumaktan hoşlanır.
1
Boğa BurcuKarşı tarafla asla empati kuramaz. Kıskançlığın aşırı uç noktalarda gezer, bu yüzden insanları kolayca kaybedebilirsiniz.
2
İkizler BurcuKimi zamanlar sözünüzde durmaz, randevularınıza sürekli geç kalır. İsteklerini elde etmek için türlü yöntemler icat edebilir.
3
Yengeç BurcuBelli dönemlerde oldukça kararsız, kaprisli, hayalci, ürkek ve tembel olabilir. Sırf huzur bulmak için, sanki hiçbir derdiniz yokmuş gibi davranabilir.
4
Aslan BurcuPohpohlanmaktan hoşlanır. İsteklerinizi elde etmek, dikkat çekmek için bir oyuncu kadar iyi rol yapabilir. Aldığı bir kıyafeti, eşyayı veya herhangi bir şeyi göstermek için can atar. Eğer fark edilmiyorsa çileden çıkabilir.
5
Başak BurcuHerkesin kendisini eleştirerek doğruyu bulması gerektiğine inanır. Kusurları, aksaklıkları herkesten önce görür.
6
Terazi BurcuCanı bir şeye sıkıldı mı, bulunduğunuz ortamın huzurunu kaçırabilir. Duygusal konularda da istikrarlı bir çizgi sürdürmekte zorlanır.
7
Akrep BurcuYasak, gizli ve sır olan her şeyi öğrenmek ister. Herkesi kontrol etmeye kalkışır, onlara danışmadan birileri bir işe kalkışırsa çok sinirlenir, tuhaf tepkilerde bulunabilir.
8
Yay Burcu
Çoğu zaman oldukça dağınıktır. Toparlanmakta zorluk çekebilir. Özgürlüklerine aşırı düşkün olduğundan, uzun soluklu bir ilişki yaşamakta güçlük çekebilirler.
9
Oğlak BurcuAilevi konularda fazlasıyla agresif tavırlar içinde olabilir. Sürekli herkesi kontrol eder, herkesin disiplinli ve çalışkan olması gerektiğini düşünür.
10
Kova BurcuArkadaşları için canınızı verir, lakin sevgilisinin bir ufacık kaprisine tahammül edemez. Her şeyden şikayet eder.
11
Balık BurcuAlkol, ilaç ve bazı zararlı bağımlılıklara yatkınlık gösterir. Ayrıca cebindeki parayı tutmakta zorlanır.
12