Burçlara Göre Tatil Önerileri

19 Ekim 2020

KOÇ BURCU
Sıcak iklim ve bol aktiviteyi seven koç burçları için ideal tatil bölgesi Antalya'dır. Yurtdışında ise İrlanda, Yunanistan ve Meksika koç burçlarının tercih edebileceği ideal tatil yerleridir.
1
BOĞA BURCU
Boğalar daha çok yerleşik yaşamdan ve ılıman iklimden hoşlandıkları için ideal tatil bölgeleri Çanakkale'dir. Yurtdışında Arjantin, Japonya ve Norveç tercih edebilecekleri bölgeler arasında yer almaktadır.
2
İKİZLER BURCU
İkizler burcu daha çok şehir hayatını severler. Bu yüzden yurtdışında İtalya, Brezilya ve Finlandiya'yı tercih ederlerse tatillerinden haz duyabilirler.
3
YENGEÇ BURCU
Yengeç burcu için önemli olan kendilerini nerede güvende hissettikleridir. Bu yüzden radikal değişiklikleri pek sevmezler. Yurtdışı gezilerinde Bahama Adaları, Romanya ve Amerika onları mutlu edebilecek yerlerdir.
4
ASLAN BURCU
Sosyal yaşamına önem veren aslan burcu tatilinde bile lüks ve konforundan ödün vermek istemez. Hollanda, İngiltere ve Almanya gibi ülkeler aslan burçlarının mutlu bir tatil yapabilecekleri yerledir.
5
BAŞAK BURCU
Kendi kültür ve değerine önem veren başak burcunun daha çok kendi inançlarına yakın yerlerde tatil yapması ideal olcaktır. İtalya ve Fransa hariç bütün Avrupa ülkelerinde muhteşem bir tatil geçirebilirler.
6
TERAZİ BURCU
Daha çok şehir hayatından keyif alan teraziler için ideal tatil bölgeleri Rusya, Çin ve Malezya'dır.
7
AKREP BURCU
Akrep burcu daha çok enteresan ve ilginç yerlerden hoşlanır. Bu yüzden tatil için ideal olacak yerler Hindistan, Avusturya ve Japonya'dır.
8
YAY BURCU
Özgürlüğüne düşkün olan yay burçları için özellikle Peru, Amerika ve Avustralya ilginç bir deneyim olabilir.
9
OĞLAK BURCU
Doğaya düşkün olan oğlaklar daha çok yürüyüş yapmaktan hoşlanırlar. Romanya, Yeni Zelanda ve Venezuella doğası ve yürüyüş yolları nedeniyle en uygun ülkelerdir.
10
KOVA BURCU
Kovalar daha çok bilime, kültüre ve özgürlüğüne düşkün yapıdalardır. Dünya üzerinde özellikle İsviçre, Norveç ve İsveç onlar için en ideal olan bölgelerdendir.
11
BALIK BURCU
İyimser kovalar için su kenarı olan bölgeler en ideal bölgelerdir. Amerika ve Avustralya başta olmak üzere Tibet ve Hindistan onlar için güzel bir tatil deneyimi olabilir.
12