Burçlara Göre Seks Hayatı

19 Ekim 2015

Koç Burcu
Koç Erkeği: Koç erkekleri, her zaman, her yerde ve şartta seks yapabilirler.
Koç Kadını: Koç burcu aşk yapmasını sevdiği gibi bunu açıkça ifade etmekten de kaçınmaz. Aşırı heyecanlardan ve cesur davranışlardan hoşlanır.
1
Boğa Burcu
Boğa Erkeği: Boğa erkekleri için seks, önce üremektir. Partneri ile bir çocuk sahibi olmak üzere seviştiği zaman inanılmaz bir performans sergiler. Bir gecelik ilişkilerden, alelacele sevişmelerden nefret eder. 
Boğa Kadını: Soğukkanlı ve ağırbaşlı görünümüne rağmen seks konusunda en ateşli sayılabilecek burçlardan biridir. Sevgilisinin her zaman bakımlı olmasını ve arzularına içtenlikle karşılık vermesini bekler.
2
İkizler Burcu
İkizler Erkeği: İkizler erkeği değişikliklerden hoşlanır. Değişik mekanlar, pozisyonlar seks hayatının vazgeçilmez parçasıdır.
İkizler Kadını: Değişikliğe ve yeniliğe meraklı olduğu için aşk ve seks konusunda hiçbir şeye kolay kolay şaşırmaz. 
3
Yengeç Burcu
Yengeç Erkeği: Son derece duygusaldır, aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır.
Yengeç Kadını: Yengeç burcu insanları aşırı hassas ruhlu olduklarından her şeyden önce şefkat ve anlayış ararlar. Bu burçtan birine güven verip tatlılıkla hareket ederseniz kalbini kazanma yolunda en önemli adımı atmış sayılırsınız.
4
Aslan Burcu
Aslan Erkeği: Aslan erkeği için seks ne kadar güçlü olduğunu gösterebileceği bir alandır. Bu yüzden kendine fazla güveni olan bir partner ile mutlu olamaz.
Aslan Kadını: Gururlu ve kendini beğenmiş Aslanlar teşhire de meraklıdır. Karşısındakinden sevgi ve şefkat beklediği gibi, kendisi gibi coşkulu olmasını da bekler.
5
Başak Burcu
Başak Erkeği: Başak erkeği de kadını gibi hijyene çok düşkündür. Değişik tekniklerden hoşlanır ama bazen kendini o kadar çok tekniğe kaptırır ki duygularını yaşamakta zorlanır.
Başak Kadını: Hislerini ve düşüncelerini kolay kolay açığa vurmaz ve açılmayı bekleyen kapalı bir kutu gibidir. Ona sabır ve sevgiyle yaklaşmak gerekir.
6
Terazi Burcu
Terazi Erkeği: Terazi erkeği ancak güzel bir kadın ile seksi düşünebilir. Genelde sevecen ve şefkatlidir.
Terazi Kadını: Yaklaşımınızın ince ve zarafet dolu olması bir Terazi için son derece önemlidir. Eğer kendini iyi hissederse kolayca rahatlayacaktır.
7
Akrep Burcu
Akrep Erkeği: Bir Akrep erkeği için seks her şeyden önce gelir fakat aşık olduğu zaman tuhaf bir biçimde cinsellikten uzaklaşır.
Akrep Kadını: Estetiğe çok önem verdiğinden karşısındakinin fiziksel çekiciliği onları tahrik etmek açısından son derece önemlidir.
8
Yay Burcu
Yay Erkeği: Yay erkeğinin cinsel yaşamı maceralar ile dolu olmalıdır.
Yay Kadını: Çok ateşli bir aşıktır ve sevdiği zaman çevrenin düşüncesine hiç aldırmaz. Değişik cinsel düşler kurmaktan hoşlanırlar.
9
Oğlak Burcu
Oğlak Erkeği: Seksin ciddi bir iş olduğunu düşünür. Eşine karşı fedakardır. Sakin ortamlardan hoşlanır. Sorumluluk sahibidir.
Oğlak Kadını: Utangaçlıkları nedeniyle ilk bakışta soğuk bir görünüm uyandıran Oğlak burcu insanları duygularını gizleme konusunda son derece başarılıdırlar. Eğer sabırlı ve nazik olabilirseniz onun düşleyip de söylemeye cesaret edemediği tüm zevkleri birlikte yaşayabilirsiniz.
10
Kova Burcu
Kova Erkeği: Onun için seks arkadaşlıktan sonra gelir. Arkadaş olabildiği kadınla seksi düşünebilir. Seks yaşamında önemli bir yer tutmaz. 
Kova Kadını: Çok meraklı ve yeniliğe düşkün olduklarından deneyimler yaşamaya hiç itirazları yoktur. Onunla beraberken aklınızdan geçen her şeyi yapabilirsiniz. 
11
Balık Burcu
Balık Erkeği: Balık erkeği çok çabuk etkilenir. Bu yüzden sürekli partner değiştirebilir ve de vicdan azabı duyar. İçki içer içmez aklına seks gelir.
Balık Kadını: Su gruplarının en romantik aşıkları balık burçlarının arasından çıkar. Biraz utangaç olduklarından anlayışa ve inceliğe ihtiyaç duyarlar. Daima romantik bir sevgili gibi hareket edebilirseniz karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.
12