Burçlara Göre Meslekler

14 Ekim 2015

Koç Burcu
Lider ruhlu koç burcu insanları, askeri alanlardaki mesleklerde, personel sorumluluğu olan mesleklerde, ticari hayatta risk almayı gerektiren işlerde cesaretli tavırlarını kullanarak gelir elde edebileceği mesleklerde son derece başarılıdır.
1
Boğa BurcuBoğa burcu insanları, kuyumculuk, ses sanatçılıkları, mücevher tasarımları, heykeltıraşlık, dekoratörlük mesleklerinde başarı elde ederler.
2
İkizler Burcu
İkizler burcu insanlarının, gazetecilik, spikerlik, arkeologluk, yazarlık, reklamcılık, öğretmenlik en başarılı oldukları mesleklerdir.
3
Yengeç Burcu
Yengeç burcu insanları, doktorluk, hemşirelik, anaokul öğretmenliği, gibi işlerde severek, hiç şikayet etmeden çalışırlar.
4
Aslan Burcu
Otorite kurmayı seven karakteri ile aslan burcu insanları, moda tasarım, dekorasyon, fotoğrafçılık alanlarında da başarılı bir şekilde mesleklerini icra ederler.
5
Başak Burcu
Başak burcu insanları, matematik gerektiren muhasebecilik, matematik öğretmenliği, finans uzmanlığı, bankacılık gibi mesleklerde başarılı iş hayatları ile dikkat çekerler.
6
Terazi Burcu
Terazi burcu insanları, dengeli ve adaletli olduklar için, avukat, hakim, savcı, diplomat, politikacı olarak karşımıza çıkarlar.
7
Akrep Burcu
Akrep burcu insanları, meraklı yapıya sahip oldukları için, başarılı dedektiflerin, polislerin, çoğu akrep burcu insanlarıdır.
8
Yay Burcu
Yay burcu insanları bilime önem verirler. Bu yüzden en başarılı oldukları meslekler öğretmenlik, gazetecilik gibi mesleklerdir.
9
Oğlak Burcu
Oğlak burcu kadını ve erkeği, teknoloji, bilgisayar mühendisliği en başarılı oldukları meslek dallarıdır.
10
Kova Burcu
Araştırmacı ruha sahip olan kova burçları, çoğunlukla bilim adamları ve yazarlıkta başarılı olmaktadır.
11
Balık Burcu
Hayal gücü çok kuvvetli olan balık burcu insanı, saç tasarım, ev dekor, mimari gibi ilginç fikirlerin kazanç getirdiği mesleklerde başarılı olurlar.
12