Burçlara Göre İlişkide Mutluluğun Sırları

02 Ekim 2015

Koç Burcu
Canlı ve hareketli olan koç burçları, ilişkide karşısındakinin kendilerinden yardım istemesine, cesaret ve özgüven gerektiren işler yapmaya bayılırlar. Aşklarını tutkuyla yaşayamayı seven koç burçları, kendilerine inanılmasını ve hayranlık duyulmasını beklerler.
1
Boğa Burcu
Sıcakkanlı ve yardımsever oldukları kadar, zaman zaman alıngan ve agresif olabilen boğa burçlarını mutlu etmek için kararlı olmalı ve tutarlı davranarak ne istediğinizi bildiğinizi ona göstermelisiniz.
2
İkizler Burcu
Sıkılganlığa tahammül edemeyen ikizler burcunu mutlu etmek istiyorsanız, kendinizi sürekli yenilemeli, onun hareketli ruhunun ortaya çıkmasına fırsat vermelisiniz.
3
Yengeç Burcu
Merhametli ve ailesine düşkün olan yengeç burçları kendileri gibi evcimen ve ılımlı insanlardan hoşlanır. Onların ilişkilerinden beklentileri huzuru bulmaktır.
4
Aslan Burcu
Liderlik vasıfları yüksek olan aslan burcu, eğlenmeyi, gezmeyi ve lüksü seven bir burçtur. İlişkilerinde şımartılmak ve övülmek oldukça hoşlarına gider. Karşılarındaki kişilerinde kendileri gibi iddialı ve çekici insanlar olmasını beklerler.
5
Başak Burcu
Başak burçları karşılarındaki kişilere bazı zamanlar çok sert eleştirilerde bulunabilirler. İlişkilerinde sakinliğiyle onları bastırabilecek bir partner ile huzuru bulabilir.
6
Terazi Burcu
Zarif, hayat dolu ve ölçülü bir burç olan terazi burcu kendisi gibi neşeli ve dışa dönük insanlarla vakit geçirmekten hoşlanır. Sanata ve sanatla uğraşanlara saygı duyar, kendine özgü sıra dışı insanlardan hoşlanır. 
7
Akrep Burcu
Aşkı tutkuyla yaşamayı seven akrep burcu, kendisi gibi ateşli, liderlik amacı taşıyan kişilerdense, uysal ve gerektiğinde etkisi altına alabileceği kişilerle huzuru bulur.
8
Yay Burcu
Yay burcu esprili, sorunlara alaycı yaklaşan ve meseleleri büyütmeyen insanlardan hoşlanır. Onunla mutlu bir birliktelik yaşamak istiyorsanız gezmek, eğlenmek, yeni insanlar ve mekanlar keşfetmek gibi şeyler yapmalısınız.
9
Oğlak Burcu
Planlı ve sorumluluk bilinci yüksek oğlak burçları, etrafındaki insanların kendini geliştirmiş, bilgi birikimi olan, nazik insanlar olmalarına önem verirler. Oğlak burçlarını mutlu etmek ve kendinize hayran bırakmak istiyorsanız hiç şüphesiz entelektüel seviyenizin yüksek olması gerekir.
10
Kova Burcu
İdealist ve olağan dışı bir insan olan kova burçlarının en önemli özelliklerinden biri de özgürlüklerine olan düşkünlükleridir. Kova burcunu mutlu etmenin yolu onlara empati yaparak yaklaşmaktır. 
11
Balık Burcu
Hayalperest, hassas ve hırslı olan balık burçlarının sezgileri çok güçlüdür. Aşık olduklarında sadık ve duyarlı olurlar ancak onları aşık etmek için kültürlü ve ilginç bir kişiliğiniz olmalıdır.
12