Burçlara Göre Giyim Tarzı

19 Ekim 2015

Koç Burcu
Kırmızı, pembe ve kahve tonları, koç burcunun hırs, liderlik gibi özelliklerini ön plana çıkarmak için uygun renklerdir.
1
Boğa Burcu
Boğa burcu için ideal giyim tarzı minimalist ve elittir. Kaliteli giyim tarzından asla ödün vermeyen boğa burcuna, klasik veya smart casual gibi tarzlar uygundur.
2
İkizler Burcuİkizler burcu gençlik yıllarından beri giymeye alıştığı rahat ceketlerden, kot pantolondan ve tişörtlerden vazgeçmez.
3
Yengeç BurcuYengeç kadını için uygun renkler yeşil, haki, kahve ve siyah tonlarıdır. Ayrıca doğal materyallerden üretilmiş sade giysiler, yengeçler için ideal olacaktır.
4
Aslan Burcu
Aslan burcunun giyim zevkleri pahalıdır. Altın sarısı, turuncu gibi tonlar ve yüksek topuklu ayakkabılar bu burç için uygundur.
5
Başak BurcuBaşak burcu kadını basic parçalara yapılacak ufak dokunuş ve eklemelerle istediği havayı kolayca elde edecektir.
6
Terazi BurcuKıyafet seçimleri mini elbiselerden pantolonlara kadar genişleyen bir skaladadır. Şal, çanta, kemer gibi aksesuarları zarif ve bütünleyici olacaktır.
7
Akrep BurcuAkrep burcu için vücut hatlarını ön plana çıkaran kesimler ve dekolte uygun olacaktır.
8
Yay BurcuTüylü şapkalar, kadife ceket ve pantolonlar, giysilerdeki büyük düğmeler bu burç için idealdir. Eflatun, bordo, kızıl gibi renkler yay burcunun karakterine uygundur.
9
Oğlak BurcuGiyim tarzında güvenilir tercihler yaptığı için kıyafet ve aksesuarlarında rahatlıkla parlak detaylar kullanabilir. Siyah, lacivert ve koyu gri tonları oğlak burcunun içinde kendisini rahat hissedeceği renklerdir.
10
Kova BurcuKova kadını, mevcut trendin içindeki aykırı ve parlak parçaları bulmayı sever. Sıra dışı kesimlere sahip etekler, transparan bluzlar ve desenli çoraplar bu burç için uygundur.
11
Balık Burcuİpek, yün gibi yumuşak ve sıcak tutan materyaller tercih edilmelidir. Bu burca uygun renkler lacivert, eflatun, pembe ve yeşildir.
12