Burçlara Göre Evlilik Hayatı

18 Ağustos 2015

Akrep
Akrep erkeği çok seksi, çekicidir. Bu yüzden size sadık kalmasını beklemek gerçekten bir hayal olabilir ancak. Akrep kadını da çok seksidir. Ancak hayata karşı olumsuz şekilde bakma gibi bir özellikleri vardır. Siz pozitif birsiyle evlenmek istiyorsanız akrep kadını size göre değil.
1
Aslan
Eşlerine bağlı, sadık, çok iyi baba olabilecek düzeydeki insanlardır aslan erkekleri. Sadece biraz dağınıktırlar. Aslan kadınları ise eğlenceli, egoları yüksek, kendini yüksekte gören insanlardır. Aslan kadınıyla evlencekseniz onun o yüksek egosuna da katlanmak zorunda kalacaksınız demektir.
2
Balık
Balık erkekleri, hayalci, gerçekleri görmeyen, gerçeklerle yaşamayı sevmeyen, iyi bir baba, eş ama her an ne yapacağı belli olmayan kişilerdir. Balık kadını ise, o da hayalperest, dalgın ve tembeldir. Siz daha enejik biri arıyorsanız balık burcu kadını size göre değil.
3
Boğa
Boğa erkekleri çok cömert olup, para harcamayı çok severler. Bu yüzden de tutumlu oldukları pek söylenemez. Onun bu özelliğini dengeleyecek bir kadınla çok mutlu olabilir. Boğa kadınları ise hayatı ciddiye almayan, sürekli gezen, eğlenen insanlardır. Evleneceğiniz eşinizde ciddilik arıyorsanız boğa kadınları sizin tercihiniz olmamalıdır.
4
İkizler
İkizler burcu erkeği son derece eğlenceli, keyifli vakit geçirebileceğiniz yapıda insanlardır. Sorumluluk almaktan kaçabilirler. Eğer onu düzeltirim, bir kalıbın içine sokarım diyorsanız çok yanılıyorsunuz. İkizler kadını ise özgürlüğüne son derece düşkün, içinde başka bir sürü kadın tipi barındıran insanlardır. Gerçekten ikizler kadınıyla beraberseniz vaktin nasıl geçtiğini anlayamaz, hayatınızın en güzel anlarını onla yaşayabilirsiniz. Ancak sakin ve huzurlu bir evlilikte ikizler kadınına yer yoktur.
5
Koç
Koç erkekleri tam bir maçodur. Evliliği kafalarına koydularsa tüm planı programı yapmış demektirler. Maço bir eş istemiyorsanız koç erkeklerinden uzak durmalısınız. Koç kadınları ise evlenmek istediklerine göre artık çocuk da istiyorlar demektir. Sert mizaçlıdır koç kadınları.
6
Kova
Çok çekingen, evcimen ve içine kapanık erkeklerdir. Siz daha dinamik ve enerjik biriyle bir yaşam kurmak istiyorsanız kova erkeklerinden uzak durmalısınız. Kova burcu kadını, son derece eşine ve çocuklarına saplantılı derecede bağlı kişilerdir. Siz daha rahat takılmayı seven biriyseniz kova kadını sizin için doğru bir tercih olmayacaktır.
7
Terazi
Çok romantik, anlayışlı ve empati kurabilen erkeklerdir. Ancak tersi de çok kötüdür hani. Bir tartışmada sakinliğini korumak hiç de ona göre değildir. Terazi kadını, gösterişi ve güzel olan şeyleri sever. Duygusal ve her şeyi söyleyebilen dürüst kadınlardır. Acı gerçekleri duymak size iyi gelmeyecekse terazi kadınından da uzak durmalısınız demektir.
8
Yay
İyimser, tatlı, sevecen ve sizi bulutlar üstünde hissettirecek kadar ilgilidir. Ancak kötü gününüzde yanınızda olamayabilir. Bu da yay erkeklerinin evlilikte tercih edilmeme sebeplerinden biri olabilir. Siz her daim sevilmek, pohpohlanmak, her zaman ilgi görmek isteyen biriyseniz işte hayat arkadaşınızı buldunuz demektir: yay kadınları. Ancak tam aksine ilgiden bunalan bir insansanız doğru karar olmayacaktır.
9
Yengeç
Yengeç erkekleri evlilik için yaratılmış kişilerdir. Tam bir aile babası olabilecek tipteki bu insanlarla evlenmek için bir dakika düşünmeyin. Ancak kendi ailesine de çok düşkün olacak bu kişiler tam bir anneci. Eğer siz anneci bir eş istemiyorsanız yengeç erkekleri size göre değil. Yengeç kadınları ise, tam bir ev kadını, harika yemekler yapan bir kadınla evlenmek sizin için hayatınızın doğru kararlarından biri olacaktır. Tek olumsuz yanı çok alıngan, kırılgan insanlardır.
10
Başak
Evcimen olan bu burcun erkekleri, düzenli, tertipli ve titizdir. Ancak gözü kapalı güvenebileceğiniz tiplerden midir bilinmez. Başak kadınları ise, biraz eleştirel, titiz, düzenli ve eğlenceli insanlardır. Eğer ona biraz sabır gösterirseniz çok mükemmel bir evliliğiniz olabilir.
11
Oğlak
Oğlak erkekleri son derece çalışkan, işine bağlı ve parasını tutan insanlardır. Öyle ki ileri derecede tutucu ve cimridirler. Cimri birini hayatınızda istemiyorsanız oğlak erkeklerinden uzak durmalısınız. Oğlak kadınları ise, evlerine bağlı, çocuklarına çok iyi bakabilen ve evlendiğinizde evi yönetebilecek güçte olan kadınlardır. Siz ataerkil bir yapıdan geliyorsanız oğlak kadınları sizin için doğru bir tercih olmayacaktır.
12