Burçlara Göre Evlilik Hayatı

26 Mayıs 2016

Koç Burcu
Koç kadınları, evliliklerinde heyecan, çılgınlık ve eğlence ararlar. Düğünleri de hayatları kadar heyecan olmalı ve ayakları yerden kesilmelidir. Koç burçları, Afrika'da lüks bir safaride kumsal tatilinde balayı yapmak isterler. Çoğu zaman, mücadele etmeyi ve meydan okumayı severler. Yeni evlerine hemen alışırlar ve aile kurduğunun bilincini taşırlar.
1
Boğa Burcu
Boğa burcu, mum ve çiçeklerle süslü olan, romantik bir ortamda evlenmek ister. Teknolojiden uzak, Okyanusa açılan gemi seyahatinde balayını geçirirler. Boğa insanı, çok iyi stoklanan mutfaklara bayılır. Boğa burcu insanları, kendilerini kesinlikle güvende hissetmelidir.
2
İkizler Burcu
İsminden söz ettirecek müzik, dans ve egzotik havası ile harika bir düğün isterler. İkizler burcu için, nasıl ve nerede rahat edeceği çok önemlidir. İkizler burcuna, fotoğraf makinesi ve dijital kamera hediye alabilirsiniz. Çok iyi bir dosttur ve her daim çözüm odaklıdır.
3
Yengeç Burcu 
Yengeç Burcu kadınları, geleneksel olan şeylere bayıldığından dolayı, kır düğünleri tam onlara göredir. Yengeç kadınları, kalpleri ısıtacak bir balayı yapmak isterler. Yumuşak keten çamaşırlara ve kristal şarap kadehlerine bayılırlar. Yengeç kadınına aitseniz, sizi kendi hayatı gibi benimser.
4
Aslan Burcu
Aslan burçları, yemekli ve gösterişli bir düğün yapmak ister. Aslan kadınları, çılgın bir romantik ve çok cömerttirler. Lüks bir tatil köyünde yapılan bir balayı, tam aslanlara göredir. Aslan kadınlarına asla sınır çizmeye çalışmayın. Sinsi ve öfkeli bakışlara maruz kalırsınız.
5
Başak Burcu
Basit bir düğün ile hayatındaki insanla evlenmek ister. Başak burçlarına hediye alırken gösterişli ürünler almaktan uzak durmalısınız. Aslan kadınları, zeki ve mükemmeliyetçidir. Kurnaz, bağımsız ve yeteneklidir.
6
Terazi Burcu 
Sıcak, sakin, samimi ve sahil kasabasında az kişilik düğün isterler. İtalyan tarzı evlerde, şampanyanın süslediği bir balayı yapmak isterler. Hediye yerine bağışta bulunmanız, onu daha çok mutlu eder. Evin bütçesi ile ilgilenmez.
7
Akrep Burcu
Sevdiği adam, banyo, yatak ve siyah saten çarşafların bulunduğu tatile bayılacaktır. Akrep kadınına düğün hediyesi olarak, heyecan verici bir şeyi hediye edebilirsiniz. Akrep kadınının ışığı ile kamaşmamanız mümkün değil.
8
Yay Burcu
Yay burçları düğünlerinde büyük bir parti vermek ister. Yay kadınlarının balayı tercihlerinin arasında, tırmanabileceği bir dağ veya yunuslar ile yüzebileceği denizler vardır. Orjinalliği ve zorluğu severler. Yay burçlarına verilecek hediyeyi, sevgi ile vermeniz yeterlidir. Mantıklı, dürüst ve sıcak bir kişiliğe sahiplerdir.
9
Oğlak Burcu
Sade ve ruhani bir düğünü tercih ederler. Oğlak burçlarının hayalindeki balayı, sessiz ve yeşilliğin bol olduğu, denize yakın olan yerdir. Oğlak kadınları için en güzel hediye gümüşçüden alınır. Evin içerisinde kesinlikle liderdir.
10
Kova Burcu
Kova, farklı bir düğün atmosferi ister ve eşi nerede yapmak isterse balayını orada yapar. Web tasarımı veya ilginç tasarımlı telefonlar, kocanın ilgisini çeken ürünler de olacaktır. Teknolojiye bayılırlar. Her zaman gizemli tarafı bulunan, yaratıcı insanlardır.
11
Balık Burcu
Romantik ve renkli renkli çiçeklerin olduğu bir düğün, balıkların hayalleri arasındadır. Eşi ile romantik zaman geçireceği yerlerde, balayı yapabilirler. Balıklar, pratikliği sevdiği için her zaman kullanacağı bir hediye almayı tercih edebilirsiniz. Balık burçları, eşinin tüm problemleri ile ilgilenir ama mutfakla arası çok da iyi sayılmaz.
12