Burçlara Göre Cinsellik

17 Mayıs 2018

KOÇ
Koçlar her türlü cinsel fantezi ve oyunlara açıktır ama biraz bencil ve hızlı olabilmektedirler. 
1
BOĞA
Cinsel deneyimler sırasında zor konsantre olsalar da, konsantre olduktan sonra kolay kolay durdurulamazlar. Boğalar farklı kişilerle birlikte olmak yerine, aynı kişilerle farklı arayışlar denemeyi sevmektedir.
2
İKİZLER
Meraklı yapıda olan ikizler burcunun, yatakta da böyle bir yapısı vardır. Partnerlerini cinsel anlamda heyecan verici bulmaları gerekmektedir. Ayrıca kelimelerin gücüne inanır ve bunları cinsel ilişkilerinde de muhteşem bir şekilde kullanırlar.
3
YENGEÇ
Kendilerini rahat hissetmeleri için, bildikleri güvende hissettikleri mekanları tercih ederler. Cinsel ilişkilerinde yoğun duygu arayışına girebilirler. 
4
ASLAN
Cinsel ilişkilerinde de kontrolü ellerinde bulundurmayı severler. Hayatlarında yaşanan olumsuz gelişmeler cinsel yaşamlarını etkilemektedir.
5
BAŞAK
Kolay beğenmeyen ve sürekli eleştiride bulunan başaklar, cinsel hayatlarında da temizlik ve titizliğe özen gösterirler. 
6
TERAZİ
Cinsel hayatlarında denge ve uyuma önem veren teraziler, birlikte olacakları kişilerin bakımlı ve hoş görünümlü olmalarına dikkat ederler. Teraziler daha çok kibar, romantik tipleri tercih ederler.
7
AKREP
Kendilerine sınır tanımadan yaşadıkları cinsel ilişkileri seven akrepler buna uyum sağlayacak partnerler ile mutlu olurlar. 
8
YAY
Maceracı ruhlara sahip olan yaylar spontane gelişen sekslerden hoşlanmaktadırlar. Ayrıca farklı kültürlerin deneyimlerine açıktırlar.
9
OĞLAK
Oğlaklar için seks, sadece yatak odasında yapılması gereken bir eylemdir. Mahremiyete çok önem verirler ve tek gecelik ilişkiler onlara göre değildir.
10
KOVA
Kovaların duygusal olayların olmadığı kişilerle cinselliği paylaşmaları zordur. 
11
BALIK
Balıklar cinselliği sadece bedensel değil, zihinsel bir birleşme olarak yaşarlar. Ayrıca fantezi dünyaları da oldukça gelişmiştir.
12