Burçlara Göre Aşk Hayatı

14 Ekim 2015

Koç Burcu: Koç ile ilişkinin her anı adrenalin doludur. Karşısındaki kişi eğer açık yüreklilikle yaklaşırsa, hak ettiği değeri görür. Ancak bir koçun duymaktan en çok hoşlanacağı şey, onun ne kadar harika ve eşsiz bir partner olduğudur.
1
Boğa Burcu: Estetik ve güzelliğe önem veren Boğanın partneri de tabii ki çekici olmalı. Çekici bir eş, güzel bir yemek, lüks ev, pahalı araba ve bunlar için iyi kazanılan para boğaların olmazsa olmazıdır. Bir boğa, evlenmek, aile kurmak için yaratılmıştır. Onunla uzun soluklu bir ilişkiye hazır olmakta fayda var.
2
İkizler Burcu: İkizler burcu ile birlikte olacaklar boş romantizm ile etkilemeye çalışmak yerine zamanlarını samimi gösterilmiş bir sevgi ve şefkate harcamaları daha doğru olacaktır. İkizler burcu genelde karşılarındaki insanları dinlemezler. Bu yüzden daha çok soruna odaklı sorular sorarak iletişimi canlı tutmak önemlidir.
3
Yengeç Burcu: Başlarda sert görünen yengeç burcunun altında aslında yumuşacık bir kalp yatar. İç dünyasına girilebildiğinde aşırı duygusal bir yapıları olduğu görülür.
4
Aslan Burcu: Burçlar aleminin en yüksek egolu burcu olan Aslanı ehlileştirmek öyle kolay değil. İltifatlar, övgüler, güzel hediyeler bir Aslanın aklını başından alabilir ancak bir süre sonra kaprisler, huysuzluklar baş gösterebilir. 
5
Başak Burcu: Başak gergin bir burçtur ancak onu rahatlatmak oldukça kolaydır. Karşısındakinin hayatına saygı duyan ve sorunlarını çözmekten keyif alan Başakların düzenine uyum sağlamak partnerlerinin en temel görevi olacaktır.
6
Terazi Burcu: Gün boyunca neredeyse çevresindeki her şeyi idare eden terazilerin aslında tek istediği birilerinin de onu idare etmesidir. Terazileri en bunaltan şey rutine binmiş şeylerdir. Bir terazinin, ağzından ne kadar çok "Sen bilirsin." cümlesi çıkıyor ve gözleri uzaklara dalıyorsa, ilişkide iyi gitmeyen ve hatta rutine binen şeyler var demektir.
7
Akrep Burcu: Akreplere yaklaşmak oldukça cesaret ister. Saçları, bakışları, yürüyüşü, duruşu bu kadar kışkırtıcı bir burcun yanına yaklaşmadan önce tartışmayı bilmek hayati önem taşır. Bu yüzden en güzeli onu kışkırtmamaktır.
8
Yay Burcu: Bir yay ile ilişki yürütmek dünyanın en kolay işlerinden biridir. Aşık olan bir yay, dünyanın en ideal partneri dalında birincilik ödülü almıştır. Ancak, aşık değilse, aşırı derecede soğuk, kaba ve kötü davranışlar sergilemekten de çekinmez.
9
Oğlak Burcu: Oğlak ile sevgili olacakların bilmesi gereken ilk kural, para harcamak bir oğlak için gereksiz ve anlamsızdır. Oğlakların eğer bir şeye ihtiyaçları yoksa, o şey için para harcamaya da gerek yoktur. 
10
Kova Burcu: Bir kovanın tam olarak ne istediğini kestirebilmek hiç kolay değildir çünkü büyük ihtimalle kendisi de tam olarak ne istediğinin farkında olmamıştır. Partnerini çileden çıkaran bu davranış, tipik bir kova davranışıdır. 
11
Balık Burcu: Balıklar gerçekten zor insanlarıdır. Kadınları nispeten biraz daha kolay çözülebilir ancak bir balık erkeği ile birlikte olmak demek, aynı zamanda bir sabır taşına dönüşmek demektir. Bunun yanı sıra balıklar yönetilmeye çok açık burçlardır. O kadar kolay etki altına alınır ki, onu parmak ucunda oynatmak dünyanın en kolay işi haline gelir.
12