Burçlar Ne İster Ne Bekler?

10 Haziran 2019

Akrep
Zor gözüken aslında kolay kişiliklerdir. Bir akrebin ilgisini çekmek, onu avucunuza almak istiyorsanız hiçbir şekilde ona ilgi göstermeyin. Hatta umursamayın bakın nasıl etrafınızda pervane oluyor. Yani akrebin kalbinin anahtarını almanın yolu ilgisizlikten geçiyor.
1
Aslan
Aslan sürekli pohpohlanmak, mükemmel olduğunun dile getirilmesini isteyen ve hep şımartılmak isteyen kişilerdir. Para ve zeka onlar için çok önemlidir. Bir aslanla beraberseniz ya da olacaksanız onun sürekli egosunu şişirmek durumundasınız demektir.
2
Balık
Başta balık erkekleri olmak üzere, zor insanlardır. Deli midirler? Ya da dahi midirler ? henüz tam anlaşılmamış bir durumdur. Onların ilgisini çekmek isterseniz net ve kararlı cümleler yeterli olacaktır.
3
Başak
Başak burcu yakını olacaksanız ya da eşi veya sevgilisi, onu prens yada prenses gibi hissettirmek zorundasınız. Çünkü o bundan çok hoşlanır. Başak burçları zor insanlar olup, karşısındaki insanla oynamaktan çok hoşlanırlar. Onları kendisinin istediği bir kişi haline getirene kadar uğraşır.
4
Boğa
Boğanın hayır diyemeyeceği şeylerden birisi yemek yiyelim mi? Boğazlarına oldukça düşkündürler. Onlarla yiyin, için, gezin ama sonra dönüp suratınıza bakmasınlar. Bir boğanın hayatında yer alacaksanız bundan sonraki hayatınızı köle gibi geçirmeye mahkumsunuz demektir.Onlar kendilerine eş, sevgili değil köle ararlar. Ve onlara sunduğunuz sonsuz hizmet karşılığında kalplerini verirler.
5
İkizler
İkizler ile ilgili taktik ve ipucular işe yaramayacaktır. Çünkü ruh halleri sürekli değişir ve değişken bir yapıya sahiptirler. Kesin bilinen tek şey onlardan ilginizi, alakanızı hiçbir zaman eksik etmemeniz gerektiğidir. Bir ikizler burcunun içinde iki ayrı insan yaşar diyebiliriz. Bir insan memnuniyetsiz, eleştirici, kimseleri beğenmeyen bir tip. Diğeri ise, çok eğlenceli, girdiği ortamda ilgiyi üzerine toplayan, zeki bir tiptir.
6
Koç
Kendini kaf dağlarında gören bu burcun insanları genelde günlerini çalışarak geçirirler. Onların ilgisini çekmek istiyorsanız, fantastik kurgu filmler, kitaplar tam onlara göre. Bu noktalarından onları yakalayabilirsiniz. Bir koçun en hoşlanmadığı şey kendisinden üstün birini görmek. Koça yaranmak istiyorsanız kendinizi hep alçakta tutmak zorundasınız. İçlerinde ise hiç ölmeyen bir romantizm vardır.
7
Kova
Kovalarda övülmekten ve pohpohlanmaktan çok hoşlanırlar. Hee onun sonunda ne olur bililnmez. Sizi bir anda ortada da bırarakabillirler. Onların ilgisini çekmek istiyorsanız memleket meseleleriyle yakından ilgilenin yeterli olacaktır.
8
Oğlak
Oğlağı istiyorsanız diğer burçlarda olduğu gibi onu ne pohpohlayın, ne ilgisiz davranın, ne de dış görünüşünüze önem verin. Tek yapmanız gereken onun işine, hayatına saygı duymak, çalışması ve hayatında başarılı olması için hep yanında ve destekçisi olmak.
9
Terazi
Dış görünüşe, görselliğe çok öenm veren bir burçtur. Onu tavlamak istiyorsanız ihtiyacınız olan şeyler biraz zeka, espri yeteneği ve dış görünüş. Hem dostunuz, hem sevgiliniz, eşiniz olabilirler.
10
Yay
Onun dışarıdan göründüğü gibi sert, ciddi ve realist durduğuna bakmayın. İçine girdiğinizde ne kadar romantik, hayalci bir insan olduğunu anlayacaksınız. Her şeyi sevdiği insanla yapmak isteyen sürekli birlikte hareket edeceği insanlara aşık olurlar.
11
Yengeç
Kolay insanlardır bu burca sahip kişiler. Kendi nasıl güvenilir, duygusal biriyse hep karşısında da öyle bir insan ister ve arar. Yengeç burcu birinden hoşlanıyorsanız ona sonsuz güven vermelisiniz herşeyden önce. Ona gelince mi? İşte o kısımda hiç korkmayın. Çok güvenilir ve iyi niyetli insanlardır.
12