Bu Teknolojik Cihazlardan Haberiniz Var Mı?

05 Eylül 2015

Sürekli bir ilerleme içerisinde olan teknolojiyle üretilen cihazlar, hayatımıza sürekli yön veriyor. Akıllı telefonlar, üstün özelliklere sahip bilgisayarlar, benzinsiz araçlar gibi muhteşem teknolojik ürünler, artık çağımızın vazgeçilmezi oldu. Hepimiz bu cihazlarla ilgili hiç yoktan birkaç cümle bir şeyler söyleyebiliriz ama bazı cihazlar dışında çünkü bu teknoloji harikası cihazların yanı sıra ilginç birçok teknolojik cihaz üretildi. O yüzden şuana kadarki bildiğiniz bütün teknolojik cihazları unutun ve haberimize devam edin.
1
Bebek Bezi
Özel bir tasarımla hazırlanan internetli bebek bezi, bebek altını ıslatınca size tweet atıyor.
2
iKettle Su Isıtıcı
Sabah yataktan çıkmamak için cebelleşirken telefonunuzun iKettle uygulamasıyla internete bağlı olan su ısıtıcınızı çalıştırabilirsiniz. Böylece siz yataktan kalkmaya çalışırken kahve suyunuz kendiliğinden hazırlanıyor.
3
Diş Fırçası
İnternet bağlantısı özelliğine sahip diş fırçalarını telefonunuza bağlayıp, dişinizi fırçalamanız gereken zamanda sizi uyarıyor.
4
Alkolmetre
Alkollü araç kullanımını azaltmak için yapılmış güzel bir cihaz. Polislerin olmadığı yerde alkollü olduğunu düşündüğünüz araç sürücülerine bu cihazı üfletiyorsunuz. Eğer cihaz alkollü olduğunu anlarsa polise tweet atıyor. Polisler de kişiyi durdurup yasal işlem yapıyor.
5
Kahve Makinesi
Bu kahve makinesi, kahve yapmaktan ziyade internetten yeni kahve tarifleri indiriyor.
6
Ayna
Cybertecture Mirror adıyla da bilinen bu teknolojik ayna, siz hazırlanırken hem aynanız hem de telefonunuz oluyor.
7
Yılbaşı Ağacı
İnternetli yılbaşı ağaçları, sizin e-mailinize bağlanarak, mesaj geldiğinde sizi uyarıyor.
8
Boş Tuvalet
İnternet bağlantısı bulunan cihaz, çevrenizdeki yerlerde olan boş tuvaletleri gösteriyor. 
9