Bodrum'un En Sakin Yerleri

13 Ağustos 2015

Bodrum demek; deniz, kum, güneş, eğlence, plajlar ve paparazziler demektir. İstediğiniz zaman kalabalığa karışıp, istediğiniz zaman sakin tatil yapabilirsiniz.
1
Masmavi, tertemiz koyların sakinliğini isteyenler için işte en güzel yerler...
2
KADIKALESİ
Bodrum'un en batısında bulunan, Yunan adalarına göz kırpan muhteşem bir yer. Gümüşlük ile Turgutreis arasında kalmaktadır.
3
KARAİNCİR
Geniş ve uzun kumsalıyla, sakin bir bodrum tatili geçirmek isteyenler için ideal yerlerdendir. Denizi biraz soğuk fakat çok temizdir. Bodrumla arasındaki mesafe ortalama 16 kilometredir.
4
GÜLLÜK
Mandalya Körfez ve Asin Koyu çevresindedir. Hermiyas Efsanesinin geçtiği yerdir. Sakin bir tatil isteyenler için idealdir. Bodrum'a 42 kilometredir.
5
KOYUNBABA
Yalıkavak ve Gümüşlük arasındadır. Hiç keşfedilmemiş deniz havası vardır. Bodrum'a 35 kilometre, Milas Havaalanına 65 kilometre mesafesindedir.
6
KIYIKIŞLACIK
Milas ilçesinde bulunan, Güllük'ün karşısında yer almaktadır. Milas'a 28 kilometre uzaklığında olan huzurun merkezlerindendir.
7
MAZI
Gökova'da berrak denize sahip, huzurlu bir yerdir. Tertemiz doğası size iyi gelecektir. Milas Havaalanına 50 kilometre, Güvercinlik'e 30 kilometre uzaklığındadır.
8
BOĞAZİÇİ
Hem Bodrum'da olmak hem de kafa dinlemek isteyenlerin aklında bulunması gereken yerlerden. Balık lokantaları ve taze mezeleriyle kendine aşık edecek yerlerdendir. Bodruma 30 kilometre, Milas'a 25 kilometre uzaklıktadır.
9
BODRUM TUZLA
Burası doğa harikası bir yerdir. Flamingolaran, allı turnaların, karabatakların, yaban kazlarının uğrak yeridir. Bodrum'a 30 dakika mesafededir.
10