Bayram Tatili İçin En Güzel Öneriler

25 Haziran 2017

Yuvacık / Kocaeli
İzmit Körfezi'nden Samanlı Dağları eteklerinde bulunmaktadır. Kurban bayramında, sonbaharın eşsiz manzarasını Yuvacık'ta izleyin.
1
Yığılca / Düzce
Adını çok fazla duyurmayan saklı ve yakın cennetlerimizdendir. Huzur dolu sakin bir bayram geçirmek isteyenler için muazzam bir yer. Mükemmel manzarayı ölümsüzleştirmeniz için fotoğraf makinenizi yanınızdan ayırmayın.
2
Uluyayla / Bartın
Sarı ve yeşilin uyumunun muhteşem manzarası... Bayram tatillinde kaçıp ruhunuzu dinlendirebileceğiniz en güzel yerlerden..
3
Azdavay, Pınarbaşı / Kastamonu
Kastamonu'nun gizli kalmış güzelliklerindendir. Mağaraları, ormanları, şelaleleri ile bayram tatilinizde tercih edebileceğiniz rotalardan..
4
Nallıhan / Ankara
Ankara'nın güzelliklerinden biri olan Nallıhani sarı, turuncu, mor ve pembe karışımı renklerle görsel şölen sağlamaktadır.
5
Birgi / Ödemiş 
Ödemiş'te bulunan ve tarihi dokusunu koruyan nadir yerlerdendir. Tatil için ufak bir kaçamak yapılacak yerlerden..
6
Yenişarbademli / Isparta
Isparta'da bulunan en güzel yerlerdendir. Eğirdir-Aksu üzerinden Yenişarbademki'ye oradan da Beyşehir Gölü'ne giden yolu takip edin ve Dedegöl Dağı'nın manzarasından eksik kalmayın.
7
Soğanlı / Kayseri
Kayalıklarla oyulmuş evler ve kiliseleriyle Türkiye'nin saklı cennetlerinden biridir.
8
Macahel / Artvin
Artvin Borkça ilçesine bağlıdır. El değmemiş ormanlardan oluşan bu mükemmel yerde harika bir tatil geçirebilirsiniz.
9
Posof / Ardahan
Türkiye'nin kuzeydoğusunda yer alan saklı bir cennettir. Biraz macera biraz da huzur isteyenler için en güzel bayram rotalarından olacaktır.
10
Kağızman / Kars
İkliminden dolayı gözünüz korkmasın. Ilıman bir iklim tipi hüküm sürmektedir. Kağızman'da mükemmel zaman geçireceksiniz.
11
Iassos / Bodrum
Ekim ayında Bodrum'un güzelliğini hiç seyrettiniz mi? Bodrum'un bakir kalmayı becerebilen muhteşem bir yeridir. Huzuru burada bulacaksınız.
12