Balayında Ekonomik Tatil Yapmanınn Formülleri

22 Temmuz 2015

Balayınızda size yakın çevredeki Avrupa ülkeleri tatil imkanları sunmaktadır. Avrupa'dan bizim ülkemize gelen turist sayısının fazlalığı, bizim de uygun fiyatlara tatil yapabilmemizi sağlıyor.
1
Hristiyan ülkelerinde tatil yapmak isterseniz, Paskalya bayramı ve Noel zamanını seçebilirsiniz. Önerilerimiz, Fransa, İtalya ve İspanya'dır.
2
Ucuz turlar konusunda dikkatli olmalısınız. Bazı zamanlarda ucuz fiyatlarla tatile gitmek elbette mümkündür. Fakat bazı zamanlarda hayal kırılığına uğrayabilirsiniz.
3
Özellikle balayında turlara bakarken ucuz tercih edebilirsiniz ama çok dikkatli olmak şartıyla... Buduğunuz otel şehrin en uç noktasında olduğu için o fiyatlarda olabilir. Otellerinizi iyi araştırın.
4
Yurt dışı fiyatlarını arttıran başka bir sebep ise ulaşımdır. Uçuş saatleri ve tarifeli uçuşların fiyatları biraz daha artıyor.
5
Charter uçuşlardan faydalanın. Charter, özel sefer anlamını taşımakta ve özellikle yaz aylarında Hollanda, Belçika ve Almanya gibi ülkelere ucuz bilet bulunması mümkündür.
6
Uygun bilet bulmaya çalışın.Bunun için de teknolojinin nimetlerinden faydalanabilirsiniz. enuygun.com, booking.com gibi siterde ucuz bilet alabilirsiniz.
7
Balayını gemide geçirmek isteyenlerin tercihi cruise. Kısa sürede birkaç ülke gezmek isterseniz, cruise ile seyahat edin
8
Düğün masraflarınızın ardından ucuza balayı yapmanız için, neoldu.com olarak size önerilerimizi sunduk. 
9
İyi Tatiller
10