Az Bilinen Balayı Yerleri

04 Mayıs 2017

Adatepe
Doğadan vazgeçemeyenler çiftler için muhteşem balayı rotası. Sabah uyanmanıza kuşların cıvıltısı eşlik etmektedir. Organik ürünlerin tüketildiği ve dağ yürüyüşlerinin eksik olmadığı Kazdağları'nın mükemmel yerlerinden.
1
Assos
Küçükkuyu'dan sonra Assos'un dar ve kıvrımlı yolunun sonunda sizi bir cennet bekliyor. Kendine hayran bırakan bir yerdir. Arnavut kaldırımları, Kadırga Koyu ve Behramkale ile çiftlerin çok güzel zamanlar geçirmesini sağlayabilirler.
2
Çukurbağ Yarımadası
Kaş Merkez'e çok yalın olan Çukurbağ, her gün sizi mükemmel manzarayla ve deniziyle karşılamaya söz vermiş gibi... Dilerseniz paraşütle uçabiir, dilerseniz su altı dünyasını dalış yaparak keşfedebilirsiniz.
3
Side
Akdeniz'in başka bir çağda yaşıyormuş hissini veren yeri, Antalya Side'den başka bir yer değildir. Aradığınız yer burası olabilir.
4
Kalem Adası
Çok az kişinin bildiği Kalem adası'nda sadece Kalem Adası Oliviera Resort oteli bulunuyor. İzmir Dikili'de bulunan bu ada, sessizlik ve huzuru arayan genç çiftler için idealdir.
5
Fethiye Hisarönü
Hem Fethiye'ye hem Ölüdeniz'e yakın bir cennet. Aksiyon arayan çiftler için mükemmel bir tatil burada bulunuyor. Babadağ'da yamaç paraşütü, safari turları, dalış gibi birçok seçeneğiniz vardır.
6
Gümbet
Su sporları seven çiftler, haydi Bodrum Gümbet'e. Yabancı turistlerin bol olduğu Gümbet'te, lüks otellerin dışında küçük ve uygun oteller de var.
7
Kapadokya
Kapadokya Peri Bacaları, Ihlara Vadisi, Kapadokya Yeraltı Şehirler, Kapadokya Balon turlarıyla çok güzel zaman geçirip eşsiz manzaradaki gün batımlarını izleyebilirsiniz.
8
Arsuz
Akdeniz'in mükemmel suyunun bulunduğu, Hatay'a bağlı bir beldedir. Deniz, kum, güneş ve özellikle gurme balayı isteyenler için idealdir.
9
Amasya
Yeşilırmak Nehri'ni ikiye ayıran Amasya'nın her saati ayrı güzeldir. Gündüzleri Kral Kaya Mezarları'nı gezin, akşamları da eski konakların altında yer alan meyhanede eğlenin.
10