Avrupa'nın En İyi Plajları

02 Ekim 2015

Paradise Beach - Mykonos - Yunanistan
Genellikle genç insanların tercih ettiği Paradise Beach'te, dünyanın en iyi partileri düzenlenmektedir. Genel olarak atmosferi harika ve fiyatlar oldukça uygun.
1
Sunny Beach - Bulgaristan
Doğu Avrupa'nın ucuz tatil bölgesi olarak iyice ün yapmaya başlayan Bulgaristan plajları, her yaz daha da kalabalıklaşmaktadır.
2
Pissouri Beach - Kıbrıs
Kalabalıktan kaçıp, sakinlik arıyorsanız bu plajı hafta içi ziyaret etmenizi öneriyoruz. Manzarası ve plajı inanılmaz güzeldir.
3
Terracina Beach - İtalya
Konumu ile gündelik İtalyan tatilcilerin uğrak noktası olan plaj, yaz aylarında çok kalabalıktır. Plaj, atmosferi ve fiyatları ile gayet uygundur.
4
Playa Cavallet - Ibiza
Yaklaşık 1.1 km uzunluğundaki plaj, genellikle doğal güzellikleriyle anılmaktadır. Playa Cavallet aynı zamanda harika barlarıyla da ünlülerin dinlenme yeri olarak bilinmektedir.
5
Biarritz Beach - Fransa
Her yaz yapılan sörf festivali ile adını duyurmuş olan Biarritz Beach'in, en iyi plajlar arasında yavaş yavaş yer almaya başladığını söyleyebiliriz. 
6
Brela Beach - Hırvatistan
Hırvatistan'daki en romantik plajlardan biridir. Genelde doğa yürüyüşü yapanların uğrak noktası.
7
Canos de Meca - İspanya
İspanya'da yer alan plaj, güneşin altında uzun vakitler geçirip dinlenmek isteyenlerin uğrak noktası haline gelmiştir. 
8
Sopot - Polonya
Sopot, Polonya'nın en revaçta olan tatil yerlerinden biridir. Serin sularda yüzmeyi sevenlerin muhakkak gitmesi gereken bir yerdir.
9
Myrtos Beach - Kefalonia - Yunanistan
Yunanistan'ın en güzel ve ünlü plajlarından biri de Myrtos Beach'tir. Her yaz turistlerin akın ettiği plaj, aynı zamanda Yunanistan'da en çok fotoğrafı çekilen plajlardan biri ünvanına sahiptir.
10