Akıllı Saatler ve Fiyatları

12 Kasım 2015

Sony SmartWatch 3 Steel
Göz kamaştıran tasarıma sahip olan, android sismeti olan akıllı saattirç 1.6 inçlik renkli ekrana sahiptir. Kolunuzun hareket etmesiyle ışığı yanan akıllı saatin fiyat aralığı 800-900 TL'dir.
1
Neptune Pine
Arama yapabilme ve mesaj yazılabilme özelliğine sahip olan bir saattir. Bunun dışında, web sayfalarında dolaşabilirsiz. Kullanımı çok rahat ve şık saatin fiyatı 1.600 TL'dir.
2
Apple Watch Sport (38/42 mm)
Alüminyum bileşimli gövdete sahip olan akıllı saattir. Arka yüzünde lon-X ekran camı vardır ve bileğinize şık bir şekilde uyum sağlamaktadır. Fiyatı ise 1.249 - 1.399 TL aralığındadır.
3
Apple Watch ( 38 / 42 mm)
Saati kullanabilmek için en başta bir iPhone'a sahip olmanız gerekir. Farklı renklerle ve kayışlarla kendinize özgü saat yaratabilirsiniz. Fiyat aralığı ise, 1.999 - 2.149 TL'dir.
4
HP Chronowing
İOS ve Android uyumlu olan mükemmel bir tasarımdır. HP'nin bu akıllı saatinin Avrupa satış fiyatı 349 dolardır fakat saatinizin ekranını kristal yapmak ve 3 farklı kayışa sahip olmak isteyenler için fiyat 649 dolara çıkmaktadır.
5
Timex IRONMAN ONE GPS+
Koşu saati olmasının yanı sıra, mesaj gönderilebilme ve müzik dinleme özelliğine sahiptir. Kalın ve geniş bir saat olaran görülür ve çok hafiftir. Aynı zamanda kolunuzdaki saatinizle e-maillerinize bakarsiniz. Avrupa satış fiyatı 475 dolardır.
6
Timex IRONMAN ONE GPS+ HRM
Kalp ritminizi görebileceğiniz bir saattir. Bunun dışında mesafe, aralık ve hız ölçümleri yapılabilen bir teknoloji harikasıdır. Ekranın parlaklığını dokunmatik ekranından kendiniz ayarlayabilirsiniz. Saatin Avrupa satış fiyatı 475 dolardır.
7
Intel MICA
"Benim Akıllı İletişim Aksesuarım" adıyla satışa çıkan teknoloji harikası bir diğer saattir. Mesajlarınızı takip edebilir, sosyal hayata bağlı kalabilirsiniz. Avrupa satış fiyatı ise 495 dolardır.
8
i'm S.p.S i'm Watch
İlk gerçek akıllı saat olarak uzmanlar tarafından kabul edilmektedir. Ne kadar mesafede olursanız olun, bileğinizden bluetooth ile akıllı telefonunuza bağlanabilirsiniz. Saatin Avrupa satış fiyatı, 499 dolardır.
9
Garmin Fenix 3
Dünyanın en pahalı akıllı saatidir. Spor ve şık modelleriyle kendinize uygun olanı tercih edebilir, bildirimlerinizi, seyahatiniz sırasında mesafenizi, attığınız adımları ve kalori yakımınızı bileğinizden kontrol edebilirsiniz. Saatin fiyatı ise, 2.600 TL'dir.
10