ABD Milli Parklarının Retro Posterleri

31 Ağustos 2017

Çeşitliliği keşfetmek ve Amerika'nın sevilen Milli Parklarının güzelliğini paylaşmak için , doğayı seven bir grup sanatçı ve tasarımcı, retro Milli Park posterlerinin renkli bir koleksiyonunu yarattı.
1
 Elli Dokuzlu Parklar Baskı Serisine derlenen ve Ulusal Poster Retrospecticus tarafından üretilen  bu eski esintili afişler, bu görkemli alanların doğal harikasını kutluyor.
2
Nostaljik olarak " Amerika'nın en iyi fikri " olarak bilinen Milli Parklar, muhteşem bir dizi huşu uyandıran toprak biçimi ve manzarayı kapsar. 
3
Bu düşünceyle, Elli Dokuzlu Parklar Baskı Serisinin arkasındaki yetenekli sanatçılar, her bir sitenin ayırıcı özelliklerini ve nihayetinde ülkenin doğal güzelliğini yakalamayı amaçladı. 
4
Kanyonlar ve mağaralardan göllere ve volkanlara kadar Ulusal Park posterleri, Amerika'nın denizden parlayan denize kadar görkemini sergiliyor.
5
Kendi güzel posterinizi almak ve Milli Park Hizmetini desteklemek için (poster gelirlerinin% 5'lik kısmı paha biçilmez kuruluşa bağışlanır), Elli Dokuz Parklar çevrimiçi mağazasını ziyaret edin. 
6
Posterlerin yanı sıra flamalar, iğneler ve yamalar da dahil olmak üzere sınırlı sayıda baskılar, kartpostallar ve maceradan esinlenen diğer ürünler bulacaksınız.
7
8
9
10
11
12
13
14