50 Liradan Az Fiyatta En İyi Kahvaltı Mekanları

17 Mayıs 2017

Nostalji
Ayvalık' da bulunan restoran çok meşhur olup, lezzetli kahvaltı seçenekleriyle göz dolduruyor. Özellikle köy lezzetlerini bulabileceğiniz restoranda, pekmez, lor peyniri, köy ekmeği, pişi, ve peynir seçeneklerini bulmanız mümkün. İşletme özellikle kışın sadece kahvaltı hizmeti vermektedir.
Tel: (0266) 318 10 44
1
Nezih Yuvalama
Normalde çok ünlü bir kebapçı olan Nezih yuvalama sabahları da açık büfe kahvaltısıyla misafirlerini büyülüyor. Nezih yuvalamanın kahvaltı menüsünde ise Gaziantep lezzetleri görülüyor. Rumelihisarı' nda bulunan restoranın kahvaltı menüsünde, tandır lavaşı, çeşitli peynirler, muhammara, semsekböreği, tahin-pekmez gibi lezzetler bulunuyor. Haftanın bütün günleri kahvaltı hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Tel: (0212) 265 74 55
2
Milano Gourmet
Farklı tatlarda bir kahvaltı arıyorsanız Mılana Gourmet sizleri bekliyor. İthal tüm çeşit peynirleri bulacağınız menüsü, hindi, tavuk fümeleri, salam, jambon çeşitlerini de bulabilirsiniz. Nişantaşı Mılano Gourmet kahvaltı ürünlerinin özelliği hepsinin ithal lezzetler olmasıdır. Bu lezzetli kahvaltı menüsünü haftanın her günü bulabilirsiniz.
Tel: (0212) 233 10 33
3
Kaşı Kumluk
İstanbul' da Karadeniz lezzetlerini bulabileceğiniz muhteşem kahvaltısıyla Kilyos Kaşı Kumluk lokantası sizleri bekliyor. Normalde bir balık restoranı olan ancak, sabahları açık büfe kahvaltısında Karadeniz' in meşhur harika lezzetlerini bulabileceğiniz Kaşı Kumluk restoranı sizleri bekliyor. Kahvaltı menüsünde, mıhlama, mısır ekmeği, holot peyniri, bal ve kaymak bulabileceğiniz lezzetlerden sadece bir kaçıdır.
Tel: (0212) 228 11 99
4
Pim
Pim kafe pastanelerinden getirttikleri özel lezzetlerle size lezzetli bir kahvaltı seçeneği sunuyor. Karaköy' deki Pim kafenin kahvaltı menüsünde, tatlı, tuzlu, kiş, brownie gibi lezzetleri bulabilirsiniz. Bunların haricinde oldukça geniş yelpazeye sahip kahvaltı ürünleri sevis ediliyor. Cumartesi ve pazar günleri kahvaltı hizmeti verilmektedir.
Tel: (0212) 243 44 46
5
Hardal
Hardal Caddebostan' da serpme kahvaltı hizmeti vermektedir. Ek olarak da isteyebileceğiniz ürünlere yer veren işletme, çok kişinin favori kahvaltı noktalarından birisidir. Menüsünde, sosis, jambon, bal-kaymak, nutella gibi lezzetleri bulabilirsiniz. hafta içi de, hafta sonu da kahvaltı hizmeti bulabilirsiniz.
Tel: (0216) 369 55 11
6
Big Chefs
Kepekli ve diyet ürünlerle dolu bir kahvaltı yapmak istiyorsanız Bıg Chefs Etiler şubesi hizmetinizdedir. Oldukça lezzetli kahvaltısı ve uygun fiyatıyla çoğu kişinin tercih sebebidir. Big Chefs'de bu tarz kahvaltıyı pazar günleri bulabilirsiniz. Kahvaltı menüsünde reçel çeşitleri, menemen, tüm şarküteri ürünlerini ve daha sayamadığımız birçok lezzeti bulabilirsiniz.
Tel: (0212) 263 83 53
7
Tepe Kahve
İzmir' in şirin ilçesi Urla' da çok meşhur olan Tepe Kahve, çok şirin, küçük ve mütevazi bir mekandır. Özellikle sahiplerinin kendilerinin yetiştirdikleri lezzetleri bulabileceğiniz kahvaltı menüsünde, köy ekmeği, çeşitli zeytinler, ve daha çok çeşitli kahvaltılık ürünler bulunuyor. Her gün kahvaltı hizmeti sunan bu şirin mekana İzmir' e yolunuz düşerse mutlaka uğramalısınız.
Tel: (0232) 772 81 91
8
İzbeli Çiftliği
Tamamen organik tanımını haketmiş, çeşitli lezzetleriyle tercih sebepleri arasında olan İzbeli Çiftliği, Kastamonu- Ankara yolunda bulunuyor. Bilindik lezzetlerin dışında farklı lezzetlere de yer veren İzbeli Çiftliği'nin kahvaltı menüsünde, çeşitli hamur işleri, tamamen doğal süt, peynir, yumurta hepsi çiftlikte yetiştirilen organik ürünlerdir. İzbeli Çiftliği sizlere çok çeşitli ve lezzetli bir kahvaltı seçeneği sunuyor. Kahvaltı hizmetini her gün bulabilirsiniz.
Tel: (0366) 244 36 45
9
Palet
Ankara' nın meşhur pastanelerinden birisi olan Palet, açık büfe kahvaltısı ve uygun fiyatıyla tercih sebepleri arasındadır. Kahvaltı menüsünde çeşitli peynir ve zeytinler, soğuk mezeler, ara sıcaklar ve çeşitli salatalar bulunmaktadır. Bu kahvaltı menüsünü de pazar günleri Palet'in her şubesinde bulabilirsiniz.
Tel: (0312) 490 29 29
10