2017'de Vizyona Girecek Filmler

17 Nisan 2017

Guardians of the Galaxy Vol. 2
Yönetmen: James Gunn
Oyuncular: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Kurt Russell
ABD gösterim tarihi: 28 Nisan 2017
Galaksinin koruyucuları hikayeye kaldıkları yerden devam ediyor. Bu filmde kahramanlar Peter Quill’in ailesini aramasına yardımcı olur ve ekibi hayatta tutabilmek için mücadele verir.
1
The Circle
Yönetmen: James Ponsoldt
Oyuncular: Tom Hanks, Emma Watson, John Boyega, Karen Gillan
ABD gösterim tarihi: 28 Nisan 2017
Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde genç bir kadın teknisyen, büyük bir internet şirketinde çalışmaya başlar ve kariyerinde hızlı bir çıkış sağlar. Kararlarının insanlığın geleceğini belirlemesiyle karşı karşıyadır ve buna göre davranmak zorunda kalır.
2
Alien: Covenant
Yönetmen: Ridley Scott
Oyuncular: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Noomi Rapace, Guy Pearce
ABD gösterim tarihi: 19 Mayıs 2017
Koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir bölgesinde, keşfedilmemiş cennet olarak kabul ettikleri bölgenin aslında karanlık ve tehlikeli bir yer olduğunu görürler. Gezegendeki tek lanetli canlı Prometheus'un keşfinden sonra hayatta kalan 'sentetik' David’dir... 
3
Wonder Woman
Yönetmen: Patty Jenkins
Oyuncular: Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen
ABD gösterim tarihi: 2 Haziran 2017
Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, adanın dışına hiç geçmemiş ve hiç erkek görmemiş Diana mükemmel savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Bir gün Amerikan savaş uçağı adaya düşer ve uçağın pilotu Steve Trevor’ı kurtarır. Dünyanın büyük bir savaşta olduğunu anlatır. Diana, adasını terk ederek yola çıkar ve savaşı bitirebilmek için tüm gücüyle savaşır.
4
Dunkirk
Yönetmen: Christopher Nolan
Oyuncular: Tom Hardy, Cillian Murphy, Harry Styles, Mark Rylance
ABD gösterim tarihi: 21 Temmuz 2017
Yılın merakla beklenen filmi Dunkink’in yönetmen koltuğunda Christopher Nolan bir savaş filmiyle karşımıza çıkar. Britanya ve müttefik kuvvet sahilde sıkışıp kalır ve savaş başlar...
5
Blade Runner 2049
Yönetmen: Denis Villeneuve
Oyuncular: Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Jared Leto
ABD gösterim tarihi: 6 Ekim 2017
Büyük ses getiren 1982 yapımı Bıçak Sırtı filminin uzun zamandır beklenen devam filmi Blade Runner 2 bir kez daha Philip K. Dick'in romanından beyazperdeye uyarlanacak. Bu kez olaylar filmden 30 yıl sonra 2049 yılında geçecek.
6
Thor: Ragnarok
Yönetmen: Taika Waititi
Oyuncular: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Jeff Goldblum, Karl Urban, and Mark Ruffalo
ABD gösterim tarihi: 27 Ekim 2017
Thor serisinin 3. filminde evrenin bir ucundaki Sakaar gezegeninde kötü kalpli Hela’nın Esiri olan Thor zor durumdadır ve artık çekici de yoktur. Thor’un acilen dönüp Asgard’ı kurtarması gerekir. Bunun için de eski müttefiki Hulk ile karşı karşıya kalacaktır.
7
Star Wars: Episode VIII
Yönetmen: Rian Johnson
Oyuncular: Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o
ABD gösterim tarihi: 15 Aralık 2017
Star Wars en popüler seri filmlerinden biri. Uzun yıllar seyirciyle buluşan Star Wars yeni filmiyle 2017’de sevenlerinin karşısına çıkacak. Serinin ilk filmi gibi yavaş başlayan film bir süre sonra seyirciyi aksiyonla buluşturuyor.
8
Transformers 5
Yönetmen: Michael Bay
Oyuncular: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Isabela Moner, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Santiago Cabrer, Laura Hoddock, Anthony Hopkins
ABD gösterim tarihi: 23 Haziran 2017
Transformers serisinin bu filminde geleceği kurtarma rolü sıra dışı bir birliğe düşüyor. İnsanlar ve transformensler’ın savaşına tanık oluyoruz.
9
Maymunlar Cehennem: Savaş
Yönetmen: Matt Reeves
Oyuncular: Andy Serkis, Woody Harrelson, Judy Greer, Steve Zahn, Karin Konoval, Terry Notary, Gabriel Chavarria, Chad Rook
ABD gösterim Tarihi: 14 Temmuz 2017
Serinin son filminde Sezar ve takipçileri insanlarla kıran kırana bir savaştadır. Bu savaşta büyük kayıplar verirler. Bu yüzden Sezar Colonel ile birebir yüzleşme kararı alır. Her şey bu yüzleşmeye bağlıdır.
10