2015 Kır Düğünü Gelin Saçı Modelleri

30 Temmuz 2015

2015 yılının en trend saç modellerinin başında farklı formatlardaki saç aksesuarları gelmektedir. Özellikle salık saç veya dağınık ense topuzlarında tercih edilen şık aksesuarlar 2015 yazının en şık trendlerinden...
1
Örgülü saç modelleri son dönemlerin en çok tercih edilen modelleri arasında. Alışık olduğumuz sıkı balık sırtı örgülerinden çok farklı, salaş ve dağınık örgüler ense topuzlarını taçlandıran çok şade ve şık bir detay olarak beğeni topluyor. 
2
Bohem bir hava katan, oldukça dağınık ama kullanılan aksesuarlar ile şıklığı yakalayan modellerden biri. Kır düğünlerine çok yakışacak bir model.
3
Ense topuzlarının yanı sıra doğal dalgalı ve açık saçlar, kır düğünlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. 2015 yazının trendi olan büyük çiçekli saç aksesuarları sade şıklığı yakalamanıza yardımcı olacaktır.
4
Kır düğünlerinin olmazsa olmazları; bahar çiçekleri... Taze çiçeklerden oluşmuş ve çok fazla detayı olmayan çiçek buketini gelin çiçeğiniz olarak kullanırken, aynı renkte ve gelin çiçeğinize benzeyen büyük bir çiçek ile ense topunuzu renklendirebilirsiniz. 
5
Sadeliği ve asilliği ile yaz gelinlerinin tercihi olan ense topuzunu gelinliğinize uygun kumaş taç ile kullanabilirsiniz. İnci ve taşlardan oluşan kumaş taçlar saçın arka kısmında konumlandırıldığında çok şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.
6
Büyük çiçek detaylarından hoşlanmayan ve şaçını topuz mu yoksa açık mı kullanacağına karar veremeyenler için bu öneri kurtarıcı niteliğinde. Büyük taç ve detaylar yerine küçük taşlarla süslenmiş saç aksesuarları kullanarak asilliği yakalayabilirsiniz. 
Ayrıca bu dağınık ama şık örgü modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 
7
Pembe severler bu modele hayran kalacak. Şüphesiz ki kır düğününe en uygun modellerin başında gelmektedir. İri ve renkli çiçeklerin tek tarafta toplanması ve taçtaki dal detayları ile tüm gelinlere ilham kaynağı olabilirsiniz. Saç aksesuarındaki çiçeğin rengiyle aynı renk bir ruj ile sade ama en şık seçimlerden birini yapmış olursunuz. 
8
Kır düğününe yakışır bir taç modeli. Kır çiçekleri ile süslenmiş bu tacı açık ve doğal dalgaları saçlarınızla birlikte kullanarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.
9
Sırt dekoltesi olan gelinlikler için ideal bir model. Yan tarafta toplanmış ense topuzu üzerine konumlandırılmış dağınık çiçek detayları ile kibar ve şık bir seçim yapmış olursunuz. 
10
Kır düğünlerinin olmazsa olmazı şüphesiz ki çiçek ve yaprak detaylı taçlar. Özellikle 2015 yazına damgasını vuran bu aksesuarlar gelin saçlarında da tercih konusu. İster sade altın rengi bir taç ister iri çiçek detaylı taç tercihinizle pişman olmayacak ve herkesin beğenisini kazanacaksınız. 
11