WEB TV » EĞLENCE »

Cennet Kokan Minnaklar

Sedat Peker'e Sivas'ta Sevgi Seli!

Geçtiğimiz günlerde ünlü iş adamı Sedat Peker güreş festivaline katılmak için Sivas'a gitmişti. Havaalanında Peker'i on binlerce seveni karşılamıştı. Sedat Peker sosyal medya hesaplarından bugün o ziyaretinin görüntülerini yayınladı.

Paylaşılan görüntülerde Sivaslıların Sedat Peker'e olan sevgisi oldukça dikkat çekti. Bir açıklama da yapan Peker şunları söyledi:

“Sivas’ın benim hayatımda her zaman çok önemli bir yeri vardır. gençliğimizin ilk yıllarından buyana  Sivas’daki dostlarımızın üzerimizde hakkı var. Bu ilimizin üzerimizde hakkı var. Allah için öncelikle bunu belirtmek isterim. Daha önce yaptığım mitinglerde de  söylemiştim. Onlar bu milleti tanımıyorlar, yurt dışında aynı şeyler tekrar yapılıyor, devlet büyüklerimizin konuşma yapacağı alanda engel çıkarıyorlar. Sayın Cumhurbaşkanımızın öldürülmesi karşılığında bu araba verilecek diye Alman hükümeti önünde pankart açılıyor. Bunun öncesinde hatırlarsanız, yine olmuştu. Sayın Cumhurbaşkanımızın kafasına silah dayamış şekilde öldür onu yazan pankart açılmıştı. Hem devlet büyüklerimize yapmış oldukları saygısızlıklar, hem kutsal dinimize yapmış oldukları saygısızlıklar, hem de Güneydoğu'muzu bizden koparmak amacıyla yapmış oldukları saygısızlıklar, adi çalışmalar bütün vatandaşlarımızın önündedir ve göz hapsindedir. Bence onların bilmediği bir şey var, bu kafirler ve yerli münafıklar Cebrail melekle gelen vahiye inanmadılar. Ancak Cebrail melekle gelen ölüme razı olacaklar. Bu yüzden bu olayı, kinimizi, din, devlet düşmanlarına karşı olan kinimizi diri tutmamız gerektiğine inanıyorum. Bu kini içimizde diri tutarken yüce rabbimizin devamlı yalvarmamız gerektiğini düşünüyorum. Daha sonra ise görevimiz tamamlandıktan sonra küllerimizden yeniden doğacağımızı biliyorum. Tüm dünyadaki Müslüman Türklerle beraber bu kutsal davanın menzile ulaşması için mücadele edeceğiz.” dedi.

İzlenme: 1921
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.