Sedat Peker; ‘Kazığa Oturtulup İdam Edilsin Dediğimde Vahşisin Diyorlar!’

Sedat Peker; ‘Kazığa Oturtulup İdam Edilsin Dediğimde Vahşisin Diyorlar!’
25.04.201909:46

Sedat Peker geçtiğimiz günlerde 5 yaşındaki bir çocuğun istismara uğraması ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Haber güncelleme tarihi 25.04.2019 09:46

Peker teröristlerin ve tecavüzcülerin idam edilmesi gerektiğini savundu. Hatta tecavüzcülerin yağlı kazıklara oturtularak idam edilmesini talep etti.

İşte O açıklama; Kıymetli Dostlarım

Son günlerde kamuoyunu meşgul eden çocuk tecavüzleri ile ilgili neden paylaşım yapmadığımı düşüncelerimi anlatmadığımı sormuşsunuz. Benim cinayetle neticelenmiş terör ve tecavüz saldırıları konusundaki düşüncelerim aslında herkesçe bilindiği için ilk gün birşey yazmadım.

Bunları söylediğim zamanlarda ise maalesef ki bazıları beni acımasızlıkla suçluyorlar. Hümanizmden insan haklarından anlatıp duruyorlar. Müsade ederseniz bu konuda biraz megalomanlık yapmak isterim. Şahsım Abraham Maslov’un hümanist psikolojisini ayrıca da Rotterdamlı Erasmus'un siyasal hümanizim düşüncelerini ve daha da nicelerini inceleyebilme imkanına sahip olmuş bir kişiyim.

Anlatırken, dinlerken ya da okurken bu sözler çok güzel bir şekilde insan ruhunda etki bırakıyor. Ancak bu güzel etki 5 yaşında çocuğunun gözleri önünde babasını öldüren aşağılık ruhlu insanların var olduğunu bu yaratıkların dünyada bizimle aynı oksijeni soluduklarını düşündüğümde ise benim ruhumdaki hümanist duygular bir anda yok oluyor.

Ya da hamile karısının yanında şehit edilen bir kocanın haberini aldığım zaman böyle aşağılık yaratıklarla aynı atmosferde yaşadığım için nefret hislerim tüm vücudumu sarıyor. Bu örneklerden çok rahat anlaşılacağı üzere hümanist düşüncenin anlattığı hikayelerin bazı olaylarda maalesef ki karşılığının olmadığı görülüyor.

Teröristlerden ne kadar nefret edersem edeyim onlardan ne kadar tiksinirsem tiksineyim yine de cesedi parçalanmış ancak suratı seçilebilen hiçbir teröristin ölüsünün fotoğrafını paylaşmadım ya da bu tip fotoğrafları paylaşan hiçbir görüntüyü de retweetlemedim. Çünkü her ne kadar nefret edersem edeyim. Onun bir annesi olduğunu ve oğlunun ölüsünü o şekilde görmemesi gerektiğini düşünerek böyle bir şey yapmadım.

Bizler gençliğimizin ilk yıllarında dahi aramızda çok büyük düşmanlık olan birini düşürdüğümüzde yanında annesi, sevgilisi, çocuğu varsa YÜCE ALLAH’a yemin olsun hiçbir şey yapmayıp gözlerinin içine bakıp oradan uzaklaşırdık. Bir dahaki çocuk, kadın olmadan karşılaşacağımız anı beklerdik.

Her zaman söylerim düşmanlıklar bile onurluca yapılmalıdır. Biz düşmanlarımıza karşı bile bu kadar hassas düşünürken, hamile eşlerinin ve çocuklarının yanında görevlilerimizi şehit eden alçakların oluk oluk kanlarını akıtacağız dedim diye şu anda 11 sene hapis istemi ile yargılandığım mahkemem devam ediyor.

5 yaşında bir çocuğa tecavüz eden insanın vahşi bir şekilde kazığa oturtularak öldürülmesi gerekir dediğim için bana vahşi tabiatlı olduğumu söyleyenler oldu. Onlara söyleyeceğim tek söz sizin hümanistliğiniz sayesinde bugün binlerce hatta on binlerce çocuğa, kadına tecavüz edilmeye devam ediliyor.

Madem ki insan haklarından bahsediyorsunuz. Gelin o zaman en gelişmiş insan haklarının uygulayıcısı olarak gördüğünüz amerika birleşik devletlerindeki yasaları uygulayalım. Cinayetle neticelenmiş tecavüz ve terör davalarına jüri sisteminin benzeri olarak kuracağımız MİLLET mahkemeleri baksın. MİLLETİN suçlu bulduğu sanıkların ise en vahşi şekilde canları alınsın.

Bu yazdıklarımı okuyup benim için acımasız olduğumu söyleyeceklere sadece gülüyorum. YÜCE ALLAH korusun. Hiç kimsenin başına gelmesin. Ancak onların 5 yaşında çocuğunun başına böyle bir felaket gelirse acaba gerçekten ne düşüneceklerini çok merak ediyorum…

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
1
1
1
1
1
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.