Şebnem Koçakelçi Kimdir

25. Dönem genel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi Bingöl Milletvekili adayı olan Şebnem Koçakelçi, 1977 Bingöl doğumludur.
Şebnem Koçakelçi Kimdir

Şebnem Koçakelçi Biyografisi

Şebnem Koçakelçi’nin Eğitim ve Çalışma Hayatı

İstanbul Maltepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Şebnem Koçakelçi, halen İşletme yüksek lisans (MBA) eğitimine devam etmektedir. Çalışma hayatına Gen-Pa Holding pazarlama departmanında başladı. Bingöl, Kocaeli ve İstanbul'da faaliyet gösteren aile şirketlerinde sürdürdüğü genel müdür yardımcılığı görevinin ardından 2010 yılından itibaren bu şirketlerin genel müdürü olarak çalışma hayatına devam etti.

 

Şebnem Koçakelçi’nin Siyasi Hayatı

Siyasi hayatına 2004 yılında AK Parti Kadıköy İlçe Gençlik Kolları Halkla İlişkiler Birim Başkanı olarak başlayan Şebnem Koçakelçi, sırasıyla, Ataşehir Kurucu Yönetim Kurulu üyeliği; ve 2009 yılından ve 2015 yılına kadar da AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini sürdürdü.   

Şebnem Koçakelçi, Adalet ve Kalkınma Partisi 25. Dönem Bingöl Milletvekili adayı olmuş fakat seçilememiştir. 

 

NeOldu.com / Özel Haber

YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.