Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?
29.01.201608:41

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek ne manaya gelir? Rüyasında yeni doğan bebek gören kimse bu rüyayı nasıl yorumlamalıdır? Rüyada yeni doğmuş çocuk görmek hayra alamet midir? İşte cevaplar...

Haber güncelleme tarihi 28.08.2019 16:14

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, üzüntü, sıkıntı, keder ve cahil kimselere yorulmaktadır. Rüya yorumcuları rüyasında yeni doğmuş bebek gören kimse için sıkıntılı günlerin yaşanacağı ve bu durumların rüya sahibinde üzüntü yaratacağını belirtmiştir.

Rüyasında yeni doğmuş bebek görmek, rüya sahibi için hayırlı değildir. Maddi ve manevi açıdan zorluklar yaşayacağı ve keder yaşayacağına yorumlanır.


Rüyada Yeni Doğmuş Erkek Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek görmek, kucağa alınırsa veya uyutulursa bu sefer rüya hayra yorulur. Rüya sahibinin varsa borcu kapatacak, hapisteyse özgürlüğe kavuşacak, üzüntü yaşıyorsa geçecek, fakirlikle boğuşuyorsa eli bollaşacağına delalet eder.


Rüyada Yeni Doğmuş Kız Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş kız bebek görmek, kişinin müjdeli bir haber alacağına aldığı bu haberin sadece rüya sahibini değil tüm aile bireylerini de mutlu edeceğine delalet eder.


Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Kucağa Almak

Rüyada yeni doğmuş bebek kucağa almak, rüya sahibinin iş hayatında bol kazançlı işler yapacağına, rahat ve huzur dolu bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Yeni Doğan Bebek Emzirmek

Rüya sahibinin rüyasında yeni doğan bebek emzirdiğini görmesi evladının yüksek mertebelere geleceğine yorulmaktadır. Rüyada başka birinin bebeğini emzirdiğini görmüş ise, adı kötü kadına çıkacak demektir.


ruyada-yeni-dogan-bebek-gormek.jpg

Hasta olan kimse rüyasında yeni doğan bebek görürse, hastalığının artacağı demektir fakat bu kimse rüyasında bebek doğurduğunu görürse o vakit hastalığı iyileşecek manasına gelir. Hem erkek hem kadın için rüyada bebek doğurduğunu görmek kederin ve sıkıntıların bitmesi, hastalıkların geçmesi ve maddi sıkıntının ortadan kalkması anlamına gelmektedir.


Rüyada Yeni Doğan Bebek Konuşması Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeni doğan bebek konuşması görmesi, günah işlemekten kurtarmak anlamına gelir. Rüya sahibi kendisi için çok önemli olan insanların yanlışlarını düzeltecek, onları haramdan uzak tutmaya çalıştığına yorulmaktadır.


Rüyada Yeni Doğan Bebek Yıkamak

Rüya sahibinin rüyasında yeni doğan bebek yıkadığını görmesi birilerini günah işlemekten kurtarmak demektir. Kendisi için çok önemli olan insanların yanlışlarını düzelteceğine onları haramdan uzak tutmaya çalışacağına ve bu davranışları hem dünya hayatında taktirle karşılanacak hemde ahirette yardımcı olacağına delalet eder.


Rüyada Yeni Doğan Bebek Yürümesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeni doğan bebeğin yürüdüğünü görmesi gerçek hayatında gizli olan bir yeteneğini keşfedeceğine yorulur.


Rüyada Yeni Doğan Bebeğin Yüzünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeni doğan bebeğin yüzünü görmesi geleceğinin parlak olduğuna ve şuan yaptığı işlerin sefasını ilerde çekeceğine delalet etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
359
379
58
37
24
20
87
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.