Rüyada Tilki Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Tilki Görmek Ne Anlama Gelir?
20.02.201617:16

Rüyada tilki görmek ne manaya gelir? Rüyasında tilki gören kimse için rüya yorumu nasıl yapılır? Rüya tabiri kitaplarında rüyada görülen tilki hakkında hangi ifadeler yer alıyor? Merak ettiğiniz cevaplar haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 23.11.2019 11:55

Rüyada Tilki Görmek

rüyada tilki görmek

Rüyada tilki görmek, insanların menfaati uğruna yanında olacağına, kişinin gözünü açması gerekeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin sevdikleri tarafından ihanete uğrayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, dikkat etmesi gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri kitaplarında yazılanlara ve rüya tabircilerinin yorumlarına göre rüyada tilki görmenin manası şu şekillerde yorumlanmalıdır:


Rüyada Tilki Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tilki yavrusu görmesi kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında karşısına ufak tefek sorunlar çıkacağına delalet eder. Rüyada tilki yavrusu görmek aynı zamanda rüya sahibinin aile yaşantısının genellikle kavga ve stres ortamında geçeceğine, aile büyüklerinin devreye girerek bu ortamı düzelteceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Kızıl Tilki Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada kızıl tilki görmek, mutluluk ve huzur olarak nitelendirilir. Aynı zamanda bazı rüya yorumcularına göre rüyada kızıl tilki görmek, kişinin iş hayatında hayırlı bir ortaklık içerisine gireceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Ölü Tilki Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ölü tilki görmesi kişinin hayatında bulunan kötü insanların zaman içerisinde kaybolacağına delalet eder. Rüyada ölü tilki görmek, ayrı olan çiftlerin kavuşacağına, aile yaşantısında bulunan küskünlükler ve dargınlıkların ortadan kalkacağına delalet eder.


Rüyada Beyaz Tilki Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada beyaz tilki görmek rüya sahibinin sevmediği bir insan ile, kaynaşacağına, ön yargılarını bir kenara bırakacağına delalet eder. Rüyada beyaz tilki görmek, aynı zamanda kazanılacak olan mal ve mülk manalarını da taşır.


Rüyada Sarı Tilki Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sarı tilki görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tatile çıkacağına, yeni ortamlara gireceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, bu arkadaşlıkların bazıları pek de hayırlı olmayacağına delalet eder. Rüyada sarı tilki görmek, aynı zamanda iş hayatında kötü giden durumların zamanla tam tersine döneceğine rivayet eder.


Rüyada Tilki Avlamak

Rüyasında tilki avlayan kimsenin akrabaları ile arasının düzeleceğine ve ilişkisinin artacağına işaret eder. Rüyada tilki avladığını görmek, rüya sahibinin sıkıntılı günlere gireceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendirip maddi kazancını arttıracağına, güzel günlerin kendisin beklediğine yorulmaktadır.


rüyada tilki görmek

Rüyada tilki görmek, kişinin hile yapan ve yolsuzlukla uğraşan kişi demektir. Rüya sahibinin soyulabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine, yakın zamanda hırsızlık olayları ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Tilki Beslemek

Rüyada tilki besleyen kimse yardım görür. Eğer tilki elinizden kaçıyorsa maddi kayıp anlamına gelir. Rüyada tilki beslemek, en hayırlı rüyalardan birisidir. Kişinin çok başarılı birisi olduğuna, kıskanç insanların etrafında dolaştığına dikkatli olması gerektiğine yorulur.


Rüyada Tilki Kovalamak

Rüyada tilki kovalamak, sorunlarla mücadele etmeye ve boş bir şeyle uğraşmaya işarettir. Rüyasında tilki kovaladığını gören kimse için bacaklarında meydana gelecek hastalığa alamettir.


Rüyada Tilki Sevmek

Rüyasında tilkinin tüylerini sevdiğini ve onu öptüğünü gören kimse çevresindeki kötü kimselere ve düşmanlarına karşı galip gelir.


Rüyada Tilki Eti Yemek

Rüyada tilki eti yemek, şifa demektir. Hasta iseniz sağlığa kavuşur, borçlu iseniz borçlarınızı ödersiniz. Rüyada eti yemek, kişinin hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına yorulmaktadır.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
136
240
67
29
39
91
79
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.