Rüyada Taç Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Taç Görmek Ne Anlama Gelir?
16.02.201616:10

Rüyada taç görmek ne manaya gelir? Rüyasında taç gören kimse için rüya tabiri nasıl yapılır? Rüya tabiri yorumcularının görüşlerinden ve rüya tabirleri kitaplarından derlediğimiz haberimizde tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 18.03.2020 13:30

Rüyada Taç Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada taç görmek, yenilik demektir. Hayatınızda meydana gelecek yeni gelişmeler sizi çok mutlu edecek ve bundan sonraki hayatınız farklı olacağına yorulur. Rüyasında taç gören kimse için rüya yorumu, ʺİş hayatında beklediğiniz başarıyı elde edecek ve rütbe atlayacaksınız, özel hayatınızda evlenmeyi bekliyorsanız düğününüzün önünde engel gibi duran konular kalkacak ve hedeflerinize ulaşacaksınız, eğer yaşlıysanız evlatlarınızdan yahut torunlarınızdan güzel haber alacağınıza delalet eder.

Bazı tabircilerin yorumcularının görüşlerine ve rüya tabiri kitaplarında yazanlara göre rüyada taç giymenin manası hakkında ayrıca şu ifadeler yer alır:


Rüyada Taç Giydiğini Görmek

Erkek için altından yapılmış taç giymek fakirlik ve mal kaybına işarettir. Gümüşten taç giymek ise asalet kazanma, saygınlık görmeye işarettir. Kadınlar için altın yahut gümüş fark etmez taç giymek evlenmek ve kocasıyla mutlu yaşamak manalarına gelir. 


Rüyada Taç Çıkardığını Görmek

Rüyada tacını çıkaran ya da tacını düşüren kadın kocasından boşanır ya da kocası vefat eder.


Rüyada Başkasının Taç Giydiğini Görmek

Tanıdığınız kimse taç giyiyorsa rakipleriniz karşısında öne çıkacaksınız denir. Eğer düşmanınız taç giyiyorsa arkanızdan çevirilecek oyunlara karşı dikkat etmeniz gerekir.


Rüyada Mücevherle Süslü Taç Görmek

Hem erkek hem de kadın için hayırlıdır. Kudret sahibi olmayı, sözünü dinlettirmeyi ve saygı görmeyi işaret eder.


ruyada-tac-gormek.jpg

Rüyada taç görmek, şerefe, üne, saygınlık ve rütbe demektir. Herkese nasip olmayacak kadar özel olan rüyalardan biridir ve rüya sahibinin soylu oluşuna işaret eder. Aileden gelen görgüye, terbiyeye, doğuştan gelen asalet anlamına gelir.


Rüyada Taç Aldığını Görmek

Rüyada taç aldığını görmek, kişinin hayırlı ve uğurlu olacak, kar getirip çevresindekileri memnun edecek iş ortaklığına gireceği anlamına gelmektedir. 


Rüyada Tacın Kırıldığını Görmek

Rüyada tacın kırıldığını görmek, olumlu beklentiler içine girilen işlerden yana büyük hayal kırıklığı yaşayacağına rivayet eder. 


Rüyada Taç Mahal'i Görmek

Rüyasında Taç Mahal’i gören kişinin hayatı bir süre karı da zararı da eşit şekilde devam edecek, hayatında bir gelişme ya da mutlu edecek olaylar yaşanmayacağına işarettir.


Rüyada Çiçekli Taç Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çiçekli taç görmesi, kişinin hayatının iyiye gittiğine ve iş hayatında hiçbir zorlukla karşılaşmayacağına delalettir.

Neoldu.com / Özel Haber

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
370
135
351
313
101
101
80
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER