Rüyada Sure Okumak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Sure Okumak Ne Anlama Gelir?
19.02.201609:08

Rüyada sure okumak ne manaya gelir? Rüyasında sure okuduğunu gören kimsenin bu rüyası nasıl yorumlanmalı? Rüyada sure okumakla ilgili merak ettiklerinizi cevapları haberimizde;

Haber güncelleme tarihi 23.03.2019 14:31

Rüyada Sure Okumanın Anlamı ve Rüya Tabiri

Rüyada sure okumak, rüya gören kişinin dualarının kabul edileceği anlamana gelir. Bu rüya hayırlara, güzelliklere yorulmaktadır. Rüyada sure okuduğunu gören kişinin hayatının olumlu şekilde değişeceğine ve çıkacağı hayırlı bir yolculuğa işaret edilir. Bu yolculuk hac ya da umre olabilir. Rüya sözlüğü yazarlarına yani rüya tabircilerine göre, bur rüyayı gören bekar ise kısmetinin açılacağına, evli olan kişiler için ise huzurlu bir yuvaya delalet eder.


Rüyada Dua Okumak

Rüyasında dua okuduğunu gören kimsenin, gönülden istediği dualarının kabul olacağına yorulur. Rüya sahibi emek verdiği, çabaladığı uğraşlarında başarılı olacaktır. Aynı zamanda rüyada dua okumak, kişinin yardıma ihtiyacı olduğuna ve yakın bir zamanda alacağı güzel haberlere işaret eder.

rüyada dua okumak ne manaya gelir


Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmek

Rüyasında Ayetel Kürsi okuduğunu gören kişinin hayırlar işleyeceğine işarettir. Allah rızası için yapılacak yardımlarda hem kendinizi hem de yardım ettiğiniz kişileri mutlu edeceksiniz. Aynı zamanda bu rüya sahibinin yaşantısındaki hatalarıyla yüzleşerek bir daha bu hataları yapmayacağı şeklinde yorumlanır.


Rüyada Mezarlıkta Sure Okuduğunu Görmek

Rüya sahibinin, sosyal hayatı ve iş hayatında çevresindeki insanlara yardım edeceğini ve bu yardımın Allah katında mükafatlandırılacağına delalet eder.


Rüyada Namazda Sure Okuduğunu Görmek

Rüya gören kişinin hayatı içinde çok hayırlı ve güzel şeylerin gerçekleştirileceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına işaret etmektedir. Gelecek yaşamında ise insanın çok iyi bir yerlere geleceğini göstermektedir.


Rüyada Nas Suresi Okuduğunu Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre, kişinin tüm şeytani kötülüklerden, kaza ve belalardan uzak kalacağına işaret eder.


Rüyada Fatiha Suresini Okuduğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre, Allah’ın adını anarak her şeyin sahibinin O olduğuna, Allah’tan başka kimseye kulluk edilmeyeceğine, doğru yolu göstermesi dileklerinde bulunulan Fatiha suresi çok önemli ve değerli ayetlerden oluşur. Fatiha suresini rüyasında okuduğunu gören kişiye de Allah hayır ve iyilik kapılarını açar.


Rüyada Şeytana Sure Okuduğunu Görmek

Rüyasında şeytana sure okuduğunu gören rüya sahibi iş hayatında kendisine kötülük yapmak isteyenlerin etkisiz hale geleceği ve bozulacağına rivayet edilir.


Rüyada Nisa Suresini Okuduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Nisa suresinin okunduğunu görmesi kişinin ömrünün sonuna kadar geçinemeyeceği biriyle evleneceğine delalettir.


Rüyada Fil Suresini Okuduğunu Görmek

Rüyasında fil suresini okuduğunu gören rüya sahibi hasret duyduğu servete kavuşacağına, çektiği zorlukların karşılığını alacağına, zorlukları aşarak istediği makama ve saygıya ulaşacağına yorulur.


Rüyada Kevser Suresini Okuduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kevser suresinin okunduğunu görmesi kişinin hayırlara vesile olacak işlere başvuracağı, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi sıkıntılarının son bulacağına, rahat ve dingin bir yaşam süreceğine, yakın zamanda müjdeli haberler alacağına delalettir.


Rüyada İhlas Suresinin Okunduğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin rüyasında ihlas suresinin okunduğunu görmesi bütün sıkıntılarının sona ereceğine, Allah’tan dileyeceği bütün dileklerin gerçek olacağına, kişinin hac ibadetinin yerine getireceği hayırlı bir insan olacağına, belalardan ve uğursuzluklardan uzaklaşacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Felak Suresi Okunduğunu Görmek

Rüyasında felak suresinin okunduğunu gören kişinin işlerinin yolunda gideceği, eğer düşmanı var ise hakkıyla düşmanının üstesinden geleceği, kişinin isteklerinin ve dileklerinin yerine getirileceği, kötülüklerden korunacağına yorulur.


Rüyada Sure İsmi Duyduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sure ismi duyduğunu görmesi kısmetlerinin açılacağına, yüzünün yeniden gülmeye ve mutlu olmaya başlayacağına, uzun çalışmalar sonucu doğru kararlar vererek karlı yatırımlar yapıp bol kazançlar yaşayacağına, bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına, kötü ve hayırsız işlere girmeyeceğine, doğru yoldan ayrılmayacağına delalet etmektedir.


Rüyada İsra Suresini Okuduğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcuların göre rüya sahibinin rüyasında isra suresinin okunduğunu görmesi her zaman için ailesini geçindirmek için çalışacağına, dertlerinin ve sorunlarının kısa zaman içinde son bulacağına rivayet eder.


Rüyada Kafirun Suresini Okunduğunu Görmek

Rüyasında kafirun suresinin okunduğunu gören kişinin büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşayacağına, fakat sonunda rahatlığa kavuşacağına yorulur.


Rüyada Bakara Suresinin Okunduğunu Görmek

Rüya sahibinin bakara suresinin okunduğunu görmesi yetimlerin ve yoksulların hakkını umursamayacağına, kendini her zaman kötü ve mutsuz hissedeceğine yorumlanır.


Rüyada Birine Sure Öğrettiğini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin başkasına sure öğrettiğini görmesi çıkmaza düşeceğine, borçlarının artacağına, fakat hayırlı işler yaparak kar elde edeceğine, rahata kavuşacağına, ekonomik olarak sıkıntılarının sona ereceğine, sevdiği ve güvendiği kişilerin yaptığı hatalar yüzünden başının çok ağrıyacağına delalet etmektedir.


Rüyada Sure Ezberlediğini Görmek

Rüya sahibinin sure ezberlediğini görmesi dualarının kabul olacağı, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, bu sayede sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve mutlu olacağına rivayet eder.


Rüyada Sureyi Yanlış Okuduğunu Görmek

Rüyasında sureyi yanlış okuduğunu gören rüya sahibi şansızlık yaşayacağına, uğursuzluklarla karşılaşacağına, hedeflerine ulaşamayacağına bu nedenle kendine güveninin azalacağına yorulur.


 Rüyada Felak Suresinin Okuduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında felak suresini okuduğunu görmesi halinin güzelliğine, rakiplerinden üstün geleceğine, Allah tarafından namının yükseleceğine, kötülüklerden korunacağına delalettir.


Rüyada İhlas Suresinin Okuduğunu Görmek

Rüyasında ihlas suresinin okunduğunu gören kişinin dualarının kabul olacağına, Allah’ın kişiye sürekli yardım edeceğine rivayet edilir.


Rüyada Tebbet Suresinin Okunduğunu Görmek

Rüyasında tebbet suresinin okuduğunu gören rüya sahibinin az çocuk sahibi olacağına, uzun bir ömür yaşayacağına yorulur.


 Rüyada Nasr Suresinin Okunduğunu Görmek

Rüya sahibin rüyasında nasr suresinin okunduğunu görmesi düşmanlarına üstün geleceğine, kıyamet gününde şehitlerin tarafında olacağına delalet eder.


Rüyada İnsan Suresinin Okunduğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre kişinin rüyasında insan suresinin okunduğunu görmesi güzel ahlaklı biri olacağına, şükür ve ibadet edeceğine yorumlanır.


Rüyada Cin Suresinin Okunduğunu Görmek

Rüyasında cin suresinin okuduğunu görmek rızkının ve bereketinin artacağına, cinlerin şerrinden korunacağına delalettir.


Rüyada Nur Suresinin Okunduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında nur suresinin okunduğunu görmesi kişinin kötülüğünü isteyenlerin başarısız olacaklarına, ahlaksızlıktan ve kötülükten uzak duracağına yorulur.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1207
568
1302
447
449
60
60
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.