Rüyada Su Yılanı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Su Yılanı Görmek Ne Anlama Gelir?
18.02.201609:58

Rüyada su yılanı görmek ne manaya gelir? Rüyasında su yılanı gören kişi için bu rüyanın yorumu nasıl olmalı? Rüyada su yılanı;

Haber güncelleme tarihi 30.05.2022 15:11

Rüyada Su Yılanı Görmek

rüyada su yılanı görmek

Rüyada su yılanı görmek, oldukça hayırlı bir rüyaya yorulmaktadır. Rüyada görülen su yılanı, kısa bir süre içerisinde itibar sahibi biri ile tanışıp, dostluk kuracağınıza delalet eder.

Rüya sözlüğü yazarlarına yani rüya tabircilerine göre, rüyada su yılanının görünme şekline göre farklı şekilde yorumlanır. İşte, rüyada su yılanının sokması, yeşil su yılanı görmek, büyük yılan görmenin rüya tabirleri;


Rüyada Su Yılanı Sokması

Rüyada su yılanının soktuğunu gören kimse, düşmanından zarar görecektir. Düşmanının tuzağına düşen rüya sahibinin başının beladan kurtulmayacağına yorulur. Eğer rüyada kendisine sokan yılan öldürürse, o zaman düşmanına galip gelecektir.


ruyada-su-yilani-gormek.jpg

Rüyada su yılanı görmenin yorumu, büyük bir mal varlığına sahip olmak demektir. Hayatı dolu dolu yaşamaya, aynı zamanda bilinmeyen, daha önceden görülmemiş yerleri keşfetmeye ve kişinin kendi iç dünyasına olan yolculuğa çıkarak yeni özelliklerini keşfedeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Büyük Su Yılanı Görmek

Rüyada görülen büyük su yılanı, rüya sahibinin büyük korkularının olduğuna, bu korkularından dolayı sürekli diken üstünde yaşadığına yorulur. Bu rüya, rüya sahibinin çevresinde kötülük besleyen, kıskanç, sinsi düşmanların varlığına işaret eder. Rüyada kocaman su yılanı görmek, kişinin çok büyük bir düşmanının olacağı anlamına gelir.


Rüyada Yeşil Su Yılanı Görmek

Rüyada yeşil su yılanı görmenin anlamı, çevresinde kendisine zarar vermek isteyen birçok kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin hatırı sayılır az arkadaşa sahip olacak demektir. Rüyada görülen yeşil su yılanı küçük ise düşmanlarının da küçük olduğunu gösterir. Rüyada görülen yeşil su yılanı kişinin Allah yolunu terk eden, ahlaki bozukluğunun olan, dine düşman olan birine işaret ettiği şeklide yorumlanır.


Rüyada Su Yılanı Öldürmek

Rüyada su yılanı öldürmek, kişinin kendisini kıskanan, gıybet yapan, kurduğu ortaklıkları bozmak isteyen, arakasından konuşan kişilere karşı önlem alacağına bu sayede bu kişileri etkisiz hale getireceğine yorulmaktadır.


Rüyada Su Yılanı Yakalamak

Rüyada su yılanı yakalamak, kişinin iş hayatında ortaklık kurduğu kişiden daha güçlü bir kişiden zarar göreceklerine, bu kişinin çok büyük baskı oluşturacağına delalet etmektedir.


Rüyada Siyah Su Yılanı Görmek

Rüyada siyah su yılanı görmek, kişinin iş hayatında çok dişli bir rakip ile karşı karşıya kalacağına ve bu yüzden zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Yavru YılanRüyada Kırmızı Yılan
Rüyada Beyaz YılanRüyada Renkli Yılan
Rüyada Siyah YılanRüyada Büyük Yılan
Rüyada Kara YılanRüyada Birden Fazla Yılan
Rüyada Ölü YılanRüyada Yeşil Yılan
Rüyada Yılan SokmasıRüyada Sarı Yılan
Rüyada Küçük YılanRüyada Yılan Balığı
Rüyada Engerek YılanıRüyada Evde Yılan
Rüyada AnakondaRüyada Yılan Öldürmek
Rüyada Yılan GörmekRüyada Kobra
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2250
1239
1157
923
1793
892
903
355
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 4
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.