Rüyada Siyasetçi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Siyasetçi Görmek Ne Anlama Gelir?
16.02.201609:08

Rüyada siyasetçi görmenin rüya tabircileri tarafında nasıl yorumlandığını, bu rüyanın nelere işaret ettiğini sizler için derledik. İşte, rüyada görülen siyasetçinin rüya tabiri;

Haber güncelleme tarihi 22.02.2020 11:15

Rüyada Siyasetçi Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada siyasetçi görmek, iş hayatında saygı değer bir makama sahip olacağına, sözünün eri olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin rakiplerini teker teker alt edeceğine, hem iş hayatında hem de eğitim hayatında başarıdan başarıya koşacağına delalet etmektedir.


Rüyada Politikacı Görmek

Rüya sahibinin bir yanlış anlaşılmadan dolayı çevresindeki biriyle sorun yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin bu yanlışı ortadan kaldırmak için bir şeyler yapması gerektiğine, eğer bir şeyler yapılmazsa sorunun kartopu gibi büyüyeceğine yorulur.


Rüyada siyasetçi görmek

Rüyada siyasetçi görmek, kişinin hayatında kötü niyetli insanların bulunacağı demektir. Rüya sahibinin çok dikkatli olması gerekeceğine, düşmanlarını alt edeceğine, iş hayatında zorluklarla karşılaşacağına, bu zorluklar ile uğraşırken yorgun düşeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Milletvekili Görmek

Rüyada görülen milletvekili, iş hayatında ve sosyal hayatta rüya sahibinin çok zor duruma düşeceği olaylarla karşılaşacağına ve büyük zararlara uğrayacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin işlerinin açılmasına, kazancının bollaşmasına ve büyük başarılara imza atmasına yorulur.


Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada başbakan görmek, çalışma hayatında kişinin başarı sağlayarak hedeflerine ulaşacağına, büyük bir üne kavuşmaya ve bol kazanç sağlamaya delalet eder. Hayırlı işlerle uğraşan kişi, bol miktarda para kazanacağı bir işe sahip olacaktır.


Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı görmek, rüya sahibinin amaçladığı hedeflerinin üzerine çıkacağına, iş ve sosyal hayatında çok iyi yerlere geleceğine ve iyi kazançlar elde edeceğine yorulur. Aynı zamanda rüya sözlüğü yazarlarına göre, rüya sahibinin gönlünden geçen bir duasının kabul olacağına, kişiyi huzurlu ve bereketli günlerin bekleyeceğine yorulur.


Rüyada Devlet Adamı Görmek

Rüyada devlet adamı görmek, rüya sahibinin yeteneklerini geliştirerek bu sayede, karşılaştığı büyük küçük demeden bütün sorunlarını çözeceğine rivayet edilir. Sorunlarından kurtulan rüya sahibinin, huzura ve mutluluğa ereceğine yorulur.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1474
781
117
78
81
927
2238
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.