Rüyada Salavat Getirmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Salavat Getirmek Ne Anlama Gelir?
26.01.201611:46

Rüyada salavat çekmek, rüyada salavat getiren birilerini görmeniz rüya yorumcuları tarafından şu şekilde yorumlanıyor;

Haber güncelleme tarihi 12.07.2018 11:37

Rüyada Salavat Getirmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada salavat getirmek, Allah katında Salih biri olduğunuza alamet eder. Rüya sahibinin hayırlı işler yaptığının, Allah yolunda ilerlediğini, kötülüklerden uzak bir hayat sürdürdüğüne işaret eder. Allah’ın sevgili kullarından olan kişi, elinden geldiğince ibadetlerini en iyi şekilde yapmaya çalıştığına yorulur.

Rüyada salavat getirdiğini görmek: Hayırlara ve güzelliklere yorulur. Rüyada peygamber efendimize salavat getirdiğinizi tam bir şekilde görmek, rüya sahibinin gönlünden geçirdiklerine eksiksiz bir şekilde kavuşacağına işaret eder. Rüyada salavat getirdiğinizi görmeniz bol kazanca ve hayırlı bir ömre yorumlanmaktadır. Rüyasında salavat getirerek dua eden kişinin dualarının kabul olacağına, din konusunda kendini geliştirerek ehli olacağı şeklinde yorumlanır. Camide salavat getirdiğini görmesi, hayırlara, güzelliklere yorulur. Cami içinde cemaatle birlikte getirilen salavat rüya sahibinin iyiliğine, kötülüklerden uzak bir yaşam sürmesine yorulur.

Rüyada Peygamber Efendimize Salavat Getirmek: Rüyada salavat getirdiğini gören kişi Allah yolunda hayırlı işler yapacağına, ibadet adayacağına, kötülüklerden uzak huzurlu şekilde yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada peygamber efendimize salavat getirdiğini gören kişi Allah’ını bilen, ona el açan ve yakaran kişidir.


Rüyada Salavat Çektiğini Görmek

Kazadan, beladan, kötülüklerden, musibetlerden uzak olmaya dertlerden, sıkıntılardan, güçlüklerden kurtulmaya, rahata kavuşmaya delalet eder. Bu kişi huzurlu, manevi açıdan güzel bir hayat yaşayacaktır.


Rüyada Kelime-İ İşaret Getirdiğini Görmek

Rüya sahibinin ibadetlerini güzel bir şekilde yerine getirdiğine, dini çarpıtmadan, saptırmadan yaşadığına işaret eder. İbadetlerini layığıyla yerine getiren rüya sahibinin, her başının sıkıştığı zaman Allah’a sığındığı anlamına gelir.


Rüyada Tekbir Getirdiğini Görmek

Rüyada tekbir getirdiğini gören kişi, harama el uzatmayan, ibadetlerini yerine getiren, doğru yoldan ayrılmamasına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin başarılı ve uzun bir yaşam süreceğine yorulur.


Rüyada Tekbir Sesini İşittiğini Görmek

Rüya sahibinin hidayete ereceği anlamına gelir. Rüyada tekbir sesinin duyulması mutluluk veren, hayırlı bir haber alacağınıza işaret eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
865
90
1284
55
149
118
72
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 6
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.