Rüyada Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir?
12.10.201716:43

Yorumcular rüyada patlıcan görmek konusunun yorumluyor biz de sizlere görüşlerini paylaşıyoruz. En değerli yorumları bir araya getirdik. İşte cevapları..

Haber güncelleme tarihi 21.10.2021 13:23

Rüyada Patlıcan Görmek

Saygınlığa ve başarıya yorulur. Rüyada patlıcanı mevsiminde görmek başarı ve huzura işaret etmektedir. Mevsimi dışında rüyada patlıcan görülürse bu sorunlara ve büyük kötülüklere delalet etmektedir. Başarıyı ve itibarı simgeleyen patlıcan aynı zamanda şaşırılacak olayların yaşanmasına delalet etmektedir.

rüyada patlıcan görmek

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüyada patlıcan yemeği görmek, huzura, rahatlamaya ve hiç kimseye muhtaç olmadan kazanca erişimi rivayet eder. Kişinin rüyasında patlıcan yemeği görmesi, rüya sahibinin iş hayatında daima başarılı olacağına delalet eder. Rüya sahibi yakın zamanda çok sevdiği biriyle tekrardan karşılaşacaktır. Bu kişiyi derinden seven rüya sahibi huzur dolu anlar geçirecektir. Aynı zamanda patlıcan yemeği kindar akraba anlamına da gelir.

Rüyada Dalında Patlıcan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dalında patlıcan görmesi, kişinin sağlıklı ve huzurlu bir hayat sürdüreceği demektir. Kişinin rüyasında dalında patlıcan görmesi, rüya sahibinin bahtının açılacağına, şansını daima yaver gideceğine rivayet eder. Rüyada dalında patlıcan görmek, yorumcular tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibi içini ferah tutmalıdır, sorun edeceği herhangi bir durum yoktur.

Rüyada Kuru Patlıcan Görmek

Rüya sahibinin başına çeşitli sorunlar ve sıkıntılar gelecektir. Kişi özellikle iş hayatında çok az insana güvenmelidir. Rüya sahibinin güveninin boşa çıkacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder. Rüyada kuru patlıcan görmek, şansızlık anlamına da gelmektedir. Bu şansızlığı kırmanın en iyi yolu hayırlı işler yapmaktır.

Rüyada Közlenmiş Patlıcan Görmek

Rüyada közlenmiş patlıcan gören rüya sahibinin yeni bir işe gireceğine, kişinin zorlanmadan büyük miktarda paralar kazanacağına, iş yerinde itibar sahibi olacağına delalet eder. Kişi bekarsa kısmetinin açılacağına, evliyse hayırlı bir eş sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada Soyulmuş Patlıcan Görmek

Rüyada soyulmuş patlıcan görmek, rüya sahibinin günahlarından arınacağına, hayatında yeni bir sayfa açacağına delalet eder. Kişinin karşısına çıkacak olan sorunları kolay bir şekilde aşacağına alamet etmektedir. Rüyada soyulmuş patlıcan görmek, kişinin uzun süreli bir aşk hayatına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Patlıcan Tarlası Görmek

Rüyada patlıcan tarlası görmek, rüya sahibinin bir işe gireceğine, bu işe büyük maddi yatırım yapacağına, zaman geçtikçe işinden para kazanacağına, hayal ettiği şeylere kavuşup feraha ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Patlıcan Közlemek

Rüyada patlıcan közlediğini görmek, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşayacağınıza, karşınıza bir çok fırsatın çıkacağına, bu fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğinize delalet eder.

Rüyada Çürük Patlıcan Görmek

Rüyada çürük patlıcan görmek, rüya sahibinin kardeşi gibi gördüğü birisiyle ortak işe gireceği, bu işte birlikte çalışarak çok başarılı olacakları anlamına gelir. Karşılarına çıkacak olan dertleri birlikte çözeceklerine işaret eder.

Rüyada Çiğ Patlıcan Yemek

Rüyada çiğ patlıcan yediğini görmek, hayra yorulmaz. Rüya sahibinin yanlış işlere gireceği, hiç beklemediği bir anda kötü olaylar yaşayacağı, dertlerinin ve sıkıntılarının daha da artacağı, maddi sıkıntı çekeceği manasına gelir.

Rüyada Patlıcan Kurusu Görmek

Rüyada patlıcan kurusu görmek, rüya sahibinin sevinçli günler yaşayacağına, kendisini güvende hissedeceğine, güçlü bir kişiliğe sahip olacağına delalet eder. Kişinin herhangi bir konuda yeni kararlar alacağına işaret eder.

Rüyada Kuru Patlıcan Dolması Görmek

Rüyada kuru patlıcan dolması görmek, kişinin rahat bir nefes alacağına, maddi kazancını Allah yolunda kullanacağına alamet eder. Rüya sahibinin çalışmalarının karşılığını alacağına, mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Patlıcan Yediğini Görmek

Rüyada patlıcan yediğini görmek, resmi kurumlarla alakalı gelişecek bazı durumlara işaret eder. Yasal izin, ev almak, resmi işlem gibi. Rüyada patlıcan yediğini görmek ayrıca düşmanca duygularını gizleyerek iyi davranışlar sergileyen güvenilmeyecek bir kişiye delalet eder.

Rüyada Patlıcan Kızartması Görmek

Rüyada patlıcan kızartması görmek, pek hayra işaret değildir. Rüyayı gören kişinin duyacağı veya yaşayacağı bazı nedenlerden yüzünden oldukça dertli olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Siyah Patlıcan Görmek

Rüyada siyah patlıcan görmek, hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin toplumdaki itibarının kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında siyah patlıcan görmesi, kişinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Mor Patlıcan Görmek

Rüyada mor patlıcan görmek, kişinin işle ilgili yaşantısında olumlu şeylerin olacağına tabir eder. Rüya gören kişinin işinde başarılı olacağını, terfi ve çevresinde saygı gören bir kişi olacağına tabir edilir.

Rüyada Patlıcan Bahçesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında patlıcan bahçesi görmesi, kişinin maddi imkanlarının günden güne artacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında patlıcan bahçesi görmesi, rüya sahibinin hayatı severek yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Patlıcan Topladığını Görmek

Kişinin rüyasında patlıcan topladığını görmesi, rüya sahibinin hayallerine ve isteklerine kavuşacağına alamet eder. Rüya sahibinin rüyasında patlıcan topladığını görmesi, kişinin bolluk içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Patlıcan Doğradığını Görmek

Rüyada patlıcan doğradığını görmek, rüya sahibinin yakın zamanda yuva kuracağına ve sorunlarından kurtulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında patlıcan doğradığını görmesi, kişinin anne ve babasının hayır duasını alacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Patlıcan Görmek

Kişinin rüyasında beyaz patlıcan görmesi, rüya sahibinin güzel ahlaklı, güzel huylu ve temiz niyetli kimselerle tanışacağına yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında beyaz patlıcan görmesi, kişinin maddi anlamda ferahlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Patlıcan Kebabı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında patlıcan kebabı görmesi, kişinin iş hayatında büyük adımlar atacağına ve zorlukları aşacağına alamet eder. Kişinin rüyasında patlıcan kebabı görmesi, rüya sahibinin kazançlı işler yapacağına işaret eder.

Rüyada Patlıcan Oyduğunu Görmek

Rüyada patlıcan oyduğunu görmek, rüya sahibinin iş hayatındaki çabalarının sonuçsuz kalacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında patlıcan oyduğunu görmesi, kişinin aile hayatında sevilen biri olacağı anlamına gelir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
239
141
137
55
247
35
224
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.