Rüyada Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Patlıcan Görmek Ne Anlama Gelir?
12.10.201716:43

Rüyada patlıcan görmek ne anlama gelir? Rüyada görülen patlıcan neye yorumlanır? Tüm soruların cevapları yazımızda…

Haber güncelleme tarihi 24.11.2019 12:03

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek saygınlığa ve başarıya yorulur. Rüyada patlıcanı mevsiminde görmek başarı ve huzura işaret etmektedir. Mevsimi dışında rüyada patlıcan görülürse bu sorunlara ve büyük kötülüklere delalet etmektedir.

Bazı rüya sözlüğü yazarları yani rüya tabircileri ise bu rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağını da söylemektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada patlıcan görmenin anlamı ayrıca şunlardır;


Rüyada Soyulmuş Patlıcan Görmek

Rüyada soyulmuş patlıcan görmek, rüya sahibinin günahlarından arınacağına, hayatında yeni bir sayfa açacağına delalet eder. Kişinin karşısına çıkacak olan sorunları kolay bir şekilde aşacağına alamet etmektedir.


Rüyada Patlıcan Tarlası Görmek

Rüyada patlıcan tarlası görmek, rüya sahibinin bir işe gireceğine, bu işe büyük maddi yatırım yapacağına, zaman geçtikçe işinden para kazanacağına, hayal ettiği şeylere kavuşup feraha ereceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Patlıcan Közlemek

Rüyada patlıcan közlediğini görmek, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşayacağınıza, karşınıza bir çok fırsatın çıkacağına, bu fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğinize işaret eder.


Rüyada Közlenmiş Patlıcan Görmek

Rüyada közlenmiş patlıcan gören rüya sahibinin yeni bir işe gireceğine, kişinin zorlanmadan büyük miktarda paralar kazanacağına, iş yerinde itibar sahibi olacağına delalet eder. Kişi bekarsa kısmetinin açılacağına, evliyse hayırlı bir eş sahibi olacağına rivayet eder.


Rüyada Çürük Patlıcan Görmek

Rüyada çürük patlıcan görmek, rüya sahibinin kardeşi gibi gördüğü birisiyle ortak işe gireceği, bu işte birlikte çalışarak çok başarılı olacakları anlamına gelir. Karşılarına çıkacak olan dertleri birlikte çözeceklerine rivayet eder.


Rüyada Çiğ Patlıcan Yemek

Rüyada çiğ patlıcan yediğini görmek, hayra yorulmaz. Rüya sahibinin yanlış işlere gireceği, hiç beklemediği bir anda kötü olaylar yaşayacağı, dertlerinin ve sıkıntılarının daha da artacağı, maddi sıkıntı çekeceği manasına gelir.


Rüyada Patlıcan Kurusu Görmek

Rüyada patlıcan kurusu görmek, rüya sahibinin sevinçli günler yaşayacağına, kendisini güvende hissedeceğine, güçlü bir kişiliğe sahip olacağına delalet eder. Kişinin herhangi bir konuda yeni kararlar alacağına işaret eder.


Rüyada Kuru Patlıcan Dolması Görmek

Rüyada kuru patlıcan dolması görmek, kişinin rahat bir nefes alacağına, maddi kazancını Allah yolunda kullanacağına alamet eder. Rüya sahibinin çalışmalarının karşılığını alacağına, mal ve mülk sahibi olacağına delalet eder.


Rüyada Patlıcan Yediğini Görmek

Rüyada patlıcan yediğini görmek, resmi kurumlarla alakalı gelişecek bazı durumlara işaret eder. Yasal izin, ev almak, resmi işlem gibi. Rüyada patlıcan yediğini görmek ayrıca düşmanca duygularını gizleyerek iyi davranışlar sergileyen güvenilmeyecek bir kişiye delâlet eder.


Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüyada patlıcan yemeği görmek, huzura, rahatlamaya ve hiç kimseye muhtaç olmadan kazanca erişimi rivayet eder.


Rüyada Patlıcan Kızartması Görmek

Rüyada patlıcan kızartması görmek, pek hayra işaret değildir. Rüyayı gören kişinin duyacağı veya yaşayacağı bazı nedenlerden yüzünden oldukça dertli olacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Siyah Patlıcan Görmek

Rüyada siyah patlıcan görmek, hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin toplumdaki itibarının kaybedeceğine delalet eder.


Rüyada Mor Patlıcan Görmek

Rüyada mor patlıcan görmek, kişinin işle ilgili yaşantısında olumlu şeylerin olacağına tabir eder. Rüya gören kişinin işinde başarılı olacağını, terfi ve çevresinde saygı gören bir kişi olacağına tabir edilir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
234
139
135
54
247
35
126
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.