Rüyada Parfüm Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Parfüm Görmek Ne Anlama Gelir?
29.01.201610:03

Rüyada parfüm görmenin anlamı nedir? Rüyada parfüm görmek neye işaret etmektedir? Rüyada parfüm görmenin yorumu ve rüya tabiri şu şekildedir:

Haber güncelleme tarihi 22.04.2021 16:51

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, kişinin hayatında belirli değişikliklerin olabileceğine delalet eder. Rüyasında aldığı parfüm kokusu eğer kişinin hoşuna gidiyorsa bu durum düşü daha da hayırlı kılar. Rüya sahibinin elindekinin değerini bilmesi gerekeceği rivayettir. Rüyada parfüm görmek aynı zamanda gerçeklerin gün yüzüne çıkacağı bir dönemi betimler.

Rüyada Parfüm


Rüyada parfüm görmek, kimi rüya tabircisine göre karşı cinsle kurulacak bir münasebete işaret etmektedir. Benzer bir yorumda ise rüya sahibinin cinsel dürtülerinin bir kişi üzerinde yoğunlaşmasına yorulmuştur. Rüyada görülen parfüm bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin başlayacağı fırtınalı ve yeni bir aşka işaret etmektedir. Başka bir yoruma göre ise rüyada görülen parfüm, rüya sahibinin aşk hayatında gelişmelere işaret etmektedir. Aşk hayatında yaşanan gelişmelerin rüya sahibine mutluluk vermesi, bu gelişmelerin kalıcı olmaması da yapılan diğer yorumlar arasında yer almaktadır.


Rüyada Parfüm Şişesi Görmek

Rüyada parfüm şişesi görmek, rüya sahibini derinden etkileyecek bir olayın yaşanmasına işaret etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada parfüm şişesi görmek, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntısız ve güzel günlerin başlangıcına işaret etmektedir. Farklı bir yorumda ise rüyada parfüm şişesi görmek, rüya sahibinin aşk hayatına ara verip kendini iş hayatına yönlendirmesine yorulmuştur. 


Rüyada Parfüm Dökmek

Rüya sahibinin çok sevdiği kişinin acısını görmesine ve onsuz kalmasına yorulur. Rüya sahibi için dayanılması çok zor bir acı ve büyük bir kayıp olarak yorumlanır. Rüyada parfüm dökmek yeni fırsatlara sahip olunacağına, üstesinden gelmeyeceği zorluklar vermeyeceğine, kazancın yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına işarettir.


Rüyada Parfüm Kullanmak

Rüyada parfüm kullanmak rüya sahibinin yeni bir hayata adım atmasına yorulmuştur. Bazı rüya tabircileri rüyada parfüm kullanmayı, yakınlarından yardım alarak istediği rütbeye erişmek şeklinde yorumlanmıştır. Kimi rüya tabircisi ise rüyada parfüm kullanmayı, rüya sahibinin bazı kişileri hayatından çıkarmasına işaret etmiştir. 


Rüyada Parfüm Almak

Rüyada parfüm almak bazı rüya tabircisine göre derin duygular beslediği kişiyle kurduğu hayallere işaret etmektedir. Farklı bir yorumda ise çocuk isteyen bir çifte işaret edilmektedir. Diğer bir yorumda ise rüyada parfüm görmek, rüya sahibinin hoşlandığı kişi için yapacağı fedarkarlıklara yorulmuştur. 


Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm koklamak rüya sahibinin yaşayacağı kısa süreli heyecanlara işaret etmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre ise parfüm kokusunun güzelliği güzel bir eşe, çirkinliği ise kötü davranışları olan bir eşe işaret etmektedir. 


Rüyada Parfüm Hediye Almak

Rüya sahibi aşık olduğu kişiye ilanı aşk edeceğine ve birilerinden bu konuda yardım isteyeceğine yorulur. Rüyada parfüm hediye almak hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, kafasının rahat edeceğine, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yoluna hareket edileceğine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına delalet eder.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1192
796
629
210
277
203
2657
22
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.