Rüyada Narçiçeği Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Narçiçeği Görmek Ne Anlama Gelir?
23.01.201610:12

Rüyada narçiçeği görmek ne anlama gelir? Rüyada narçiçeği görmenin anlamı nedir? Rüyada narçiçeği görmenin rüya tabiri ve yorumu aşağıdaki gibidir:

Haber güncelleme tarihi 13.10.2018 06:43

Rüyada Narçiçeği Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada narçiçeği görmek, zorlukların ardından gelen ferahlığa yorulur. Aynı zamanda rüya sahibinin yakın dönemde bir evlilik törenine katılacağına işaret etmektedir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada narçiçeği görmenin ayrılığa üzüntüye işaret ettiğini belirtmektedir. Başka bir yorumda ise rüyada nar çiçeği görmek kazanılan umuda ve elde edilen ganimete delalet etmektedir. 

Rüyada narçiçeği görmenin yorumunu yaparken bazı tabirciler, narçiçeğinin tek başına bir anlam ifade etmediği, bu nedenle rüyanın tamamının net bir şekilde hatırlanıp anlatılmasıyla yorumlanması gerektiğini söylemiştir. Bazı yorumculara göre ise rüyada nar çiçeği görmek hayırlı bir işe işaret etmektedir. Kimi rüya tabircileri ise rüyada nar çiçeği görmenin aile içine bir huzursuzluğun olacağına işaret ettiği yönündedir. Bazı yorumcular ise rüyada narçiçeği görmeyi güzel bir kadın ya da hayırlı bir evlada yormuştur. 


Rüyada Nar çiçeği Elbise Görmek

Rüyada narçiçeği elbise görmek, zorluklara karşı mücadele ederek, amaca ulaşmaya işaret etmektedir. Başka bir yoruma göre ise yüksek bir mevkiye gelmeye işaret etmektedir. 


Rüyada Nar Çiçeği Ağacı Görmek

Çekilen zorlukların sona ermesine ve rahat bir yaşama işaret etmektedir. Diğer bir yoruma göre ise çevresinden yardım alarak şöhrete kavuşmaya işaret etmektedir. 


Rüyada Nar Çiçeği Renginde Kıyafet Giydiğini Görmek

Rüyasında nar çiçeği renginde kıyafet giydiğini gören kişinin uzun süredir devam eden sıkıntıların son bulacağı anlamına gelmektedir.


ruyada-nar-cicegi-gormek.jpg

Rüyada nar çiçeği görmek, kişini yakında bir düğünü olacağına yada bir törene katılacağı demektir.  Bekar bir kimsenin nar çiçeği görmesi yakında bir kısmeti çıkacağına yorumlanır. Rüyada görülen nar çiçeği genel olarak nar sembolüyle aynı anlamı içerip kişinin ruh haline, arzu ettiği hayatı yaşamasına, kısmetinin her daim açık olduğuna, ailesinden ve sevdiklerinden gördüğü destek sayesinde kısa zaman da zirveye ulaşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Nar Çiçeği Renginde Ayakkabı Giydiğini Görmek

Rüyasında nar çiçeği renginde ayakkabı giyen kişinin alacağı güzel bir haberle mutluluktan dört köşe olacağına rivayet eder.


Rüyada Nar Çiçeği Topladığını Görmek

Rüyada nar çiçeği topladığını görmek, kişinin geleceği için planlar yapmaya başladığına delalet eder.


Rüyada Nar Çiçeği Çayı İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında nar çiçeğinden yapılmış çay içtiğini görmesi, kişinin kendisinin ya da yakın çevresinden birinin sağlığına kavuştuğu haberini almasına yorulur.


Rüyada Kurumuş Nar Çiçeği Yaprakları Görmek

Kişinin rüyasında kurumuş nar çiçeği yaprakları görmesi, rüya sahibinin aile arasında yaşanacak ufak tartışmalar anlamına gelmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
14
1
22
1
2
12
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.