Rüyada Nane Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Nane Görmek Ne Anlama Gelir?
23.01.201608:56

Rüyada nane görmek ne anlama gelir? Rüyada nane görmenin yorumu nasıl yapılmıştır? Rüyada nane görmenin yorumu ve tabiri şu şekildedir:

Haber güncelleme tarihi 02.10.2019 18:48

Rüyada Nane Görmek

rüyada nane görmek

Rüyada nane görmek, güzel bir yaşam ve uzun bir ömre yorulmuştur. Bir grup tabirci ise rüyada nane görmenin kısa bir ömre ve zorluklarla geçen yaşama yormuştur. Rüyada nane görmenin yorumu rüyanın tamamı ve rüya sahibinin hayatıyla yakından alakalıdır çünkü tabirciler rüyada nane görme konusunda farklı görüşlere sahiptir. Bir diğer yoruma göre rüyada yeşil nane görmek paraya delalet etmektedir.

Rüyada nane görmek bazı rüya tabircilerine göre sıkıntıların sona ermesi, ferah bir ömrün başlamasına işaret etmektedir. Bir başka yorumda ise rüyada nane görmek, maddi anlamda değer çok yüksek olan şeylere, gelecek ile ilgili mutlu edecek gelişmelere işaret etmektedir. Diğer bir yoruma göre ise rüyada nane görmek üzüntüye, kedere ve yoğun olumsuz düşüncelere yorulmuştur. Bazı yorumcular ise rüyada nane görmeyi iş ya da aşk hayatında başarıların geleceği yönünde yorumlamıştır. Eğer rüya sahibi rüyasında nane yediğini gördüyse, rüya iş hayatında yaşayacağı bir gelişmenin tüm hayatını değiştireceğine işaret etmiştir. Diğer bir yorumda ise rüyada nane yemenin hüzünlü günleri temsil ettiğinden bahsedilmiştir. 


Rüyada Taze Nane Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada taze nane görmek, kişinin sahip olduklarının değerinin bilmesi gerekeceğine, ailesi ile birlikte huzur dolu bir ömür geçireceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada taze nane görmek, kişi için para, huzur, ferahlık ve evlilik anlamlarına da gelmektedir.


Rüyada Yeşil Nane Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil nane görmesi kişinin hayatında çeşitli sıkıntıların baş göstereceği demektir. Aynı zamanda rüyada yeşil nane görmek, sahip olunan malde veya mülkte kötü akrabaların gözü olabileceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kuru Nane Görmek

Rüyada kuru nane görmek, rüya sahibinin çok iyi bir geleceğe sahip olacağına, hanesinden huzurun eksik olmayacağına işaret eder. Rüyada kuru nane görmek, rüya sahibinin iş hayatında veya eğitim hayatında çeşitli zorluklar ile karşılaşacağına, şükretmesi durumunda tüm bu kötülüklerin üstesinden gelebileceğine delalet etmektedir.


Rüyada Nane Koklamak

Rüyada nane koklamak, kötü günleri geride bırakıp daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı günlere işaret etmektedir. Bazı tabirciler nane koklamayı mesleki başarı olarak nitelendirmiştir.


Rüyada Nane Kurutmak

Rüyada nane kurutmak, müjdeli bir haberin geleceğine işaret etmektedir. Diğer tabircilere göre ise rüyada nane kurutmak, huzurun bozulması, işlerin bozulmasına işaret etmektedir. 


Rüyada Nane Toplamak

Rüya sahibinin maddi bir kazanç elde edeceğine işaret etmektedir. Toplanan naneyi satmak ise rüya sahibinin  güzel bir haber duyacağına işaret etmektedir. 


Rüyada Nane Aldığını Görmek

Zor şartlar altında kazanılan paraya işaret eder. Diğer bir yorumda ise nane almak sıkıntılı bir ömre işaret etmektedir. 


Rüyada Nane Kokusu Almak

Rüya sahibinin rüyasında nane kokusu alması,kişinin karamsar biri olduğuna delalet etmektedir.


ruyada-nane-gormek.jpg

Rüyada nane görmek, kişinin bundan sonraki hayatını varlıklı bir şekilde geçireceği demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada nane görmek, kişinin üzüleceği olaylar yaşayacağına ve keder anlamına gelmektedir.


Rüyada Saksıda Nane Görmek

Rüyada saksıda nane görmek, kişinin şansının, kısmetinin kapanacağına yorulur.


Rüyada Nane Bahçesi Görmek

Kişinin rüyasında nane bahçesi görmesi, rüya sahibinin işleriyle ilgili emin adımlar atacağına alamet eder.


Rüyada Yaş Nane Görmek

Rüya sahibinin hayırlı işler yapacağına rivayet eder.


Rüyada Nane Ağacı Görmek

Rüyada nane ağacı görmek, kişinin sıkıntılarından en kısa sürede arınacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Nane Çayı İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin bundan sonraki hayatını mutlu, huzurlu şekilde geçireceğine yorulur.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
109
122
72
3
12
4
64
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
  İLGİLİ HABERLER
  BENZER HABERLER
  Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
  Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
  kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.