Rüyada Mikrofon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Mikrofon Görmek Ne Anlama Gelir?
23.02.201615:45

Rüyada mikrofon görmenin anlamı nedir ve rüyasında mikrofonla konuştuğunu gören kişi bu rüyayı neye yormalıdır?Rüyada mikrofonla şarkı söylemenin veya mikrofon tuttuğunu görmenin anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 05.05.2020 14:09

Rüyada Mikrofon Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada mikrofon görmek, rüya sahibinin hiç hesaba katmadığı şeylerle karşı karşıya kalacağına yorulur. Rüyasında mikrofon gören bireyin yüzleşeceği durumlar neticesinde kimi zaman mutlu olacağına kimi zamansa hüzünlenerek sorun yaşayacağına işarettir. Bazı tabirciler bu rüyayı söz ile sese yormaktadır. Şöyle ki; rüyasında mikrofon gören birinin kimi zaman iyi kimi zamanda kötü sözler işiteceğine alamet eder. Rüyada görülen mikrofon davetsiz misafirle veya hesapta olmayan işlerede delalet eder.

Rüya tabirlerine göre mikrofon ile ilgili görülen diğer rüyalar ve anlamları aşağıda verilmiştir:


Rüyada Mikrofonla Şarkı Söylemek

Rüyasında mikrofonla şarkı söylediğini gören bireyin hayırlı ve iyi havadisler alacağı rivayet edilir. Aynı zamanda bu rüya talihe ve duaların gerçekleşmesine yorulur. Rüyada mikrofonla şarkı söylemek  işinin rast gitmeye başlayacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikce karının artacağına, mutlu olacağı haberlerin alınacağına, iyi zamanlar geçireceğine işarettir.


Rüyada Mikrofonla Konuşmak
Rüyasında mikrofonla konuştuğunu gören şahsın uçuk kaçık bir karakterinin olduğu, yarım yamalak iş yaptığı ve bir türlü başarıyı yakalayamadığı tabir olunur. Rüyada mikrofonla konuşmak sorunlarının ve sıkıtnılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, işine büyük bir hevesle sarılacağına delalet eder.


ruyada-mikrofon-gormek.jpeg

Rüyada mikrofon görmek, rüya sahibinin hiç aklında olmayan olayların yaşanacağına bu durumdan kah mutluluk duyup, huzur bulacağına kah üzülüp sıkıntıya düşeceği demektir. Bu rüya söz ve ses olarak tabir edilir ve kişinin bazen hoş sözler bazen de nahoş sözler duyacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Mikrofon Tutmak

Rüya uzmanları rüyasında mikrofon tuttuğunu gören kişinin yakınlarıyla arasına soğukluk gireceğine ve zamanla bu soğukluğun artacağına hükmetmektedir. Rüyada mikrofon tutmak  bazı iş hayatında zorluklar yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar çıkacağına fakat iş hayatında atılan adımların getirisinde büyük olacağına ve bunları kimseden destek almadan tek başına yapacağına delalet eder.


Rüyada Mikrofon Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mikrofon aldığını görmesi, kişinin hayırlı işler peşinde koştuğuna işarettir. Rüyada mikrofon aldığını görmek kişinin meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayalindeki yaşama sıkıntısız bir şekilde ulaşacağı anlamına gelir.


Rüyada Mikrofon Sattığını Görmek

Rüyada mikrofon sattığını görmek, kişinin bütün dert ve sıkıntılarından arınıp rahata ereceğine delalet eder. Rüyada mikrofon sattığını görmek  insanların sahibinin insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, seviniçli haberi yakınlarıyla paylaşacağına delalet eder.


Rüyada Mikrofon Bozulduğunu Görmek

Kişinin rüyasında mikrofon bozulduğunu görmesi, rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada mikrofon bozulduğunu görmek kişi herhangi bir sıkıntı yaşıyorsa en yakın arkadaşının desteğiyle çözeceğine aklı başında ve daha doğru kararlar vereceğine, okuyorsa eğer okulunda daha başarılı olacağına rivayet etmektedir.

NeOldu.Com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
201
88
195
87
123
88
95
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.