Kedi Görmek Rüyada Ne Anlama Gelir?

Kedi Görmek Rüyada Ne Anlama Gelir?
22.02.201611:49

Rüyada kedi görmek, rüyada kedi yavrularını görmek, rüyada kedi yavrusu, rüyada kedi ısırması, gibi rüyada gördüklerinizin tabiri ve anlamları.

Haber güncelleme tarihi 24.07.2021 16:53

Rüyada Kedi Görmenin Alametleri Nelerdir?

Rüyada kedi görmek, kişinin çocuk sahibi olacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi kadın ise etrafında düşmanlar olduğuna ve bir süre sıkıntı çekeceğine yorumlanmaktadır. Kurnaz, laubali ve iki yüzlü bir erkeğin varlığına da delalet etmektedir. Kişi bayan ya da erkek olsun etrafında yer alan bu kişiye dikkat etmelidir.

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, çağdaş bir ulemanın yorumuna göre, riyakar insanlarla karşılaşmaya ya da bir konuda ümitsizliğe düşmeye delalet etmektedir.


1. Rüyada Kedi Yavruları Görmek

Rüya sahibine bir yandan faydası bir yandan da zararı dokunacak bir kişiyi simgelemektedir. Bazı yorumlara göre kedi yavruları görmek, kurnaz ve iki yüzlü bir kadının varlığına işaret etmektedir.


2. Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyayı gören kişinin mal varlığını çarçur edeceğini göstermektedir. Bir başka tabire göre bu rüyayı gören kişi ihtiyaç sahibi birine nafaka vererek geçimini sağlamasına yardımcı olacaktır. Rüyada ölü kedi gören kişinin etrafında güven verdiği söylenmektedir. Rüya sahibi emanete ihanet etmez emin kişi olur. 


3. Rüyada Gri Kedi Görmek

Rüya sahibinin etrafına safça tavırlar sergiliyor olması anlamına gelir. Rüya tabircilerine göre rüyada gri kedi gören kişinin, dikkatli olması konusunda uyarı niteliği taşımaktadır.


4. Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Kişinin ilerleyen dönemde huzur ve rahata ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin her zaman güvendiği, sevdiği ve saydığı bir kişinin ihanetine uğrayacağı rivayet edilir. Kişinin huzur ve refah içerisinde yaşayacağına inanılır.


5. Rüyada Kedi Beslediğini Görmek

Kişi için doğacak olan düşmanlara gelecek olan zorlu hayata tabir edilir. Rüyasında kedi besleyen kimse kendi elleriyle kötü niyetli kimselere malzeme olur. Bu kimseler yapılan kötülüklerden ders almayarak kendisini ve ailesini her daim zor durumda bırakır.


6. Rüyada Çok Kedi Görmek

İş hayatında ortaya konulacak projeler ile çok büyük paralar kazanmaya ve huzur içinde yaşamaya delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada çok kedi görmek, rüya sahibinin istemediği olaylarla karşı karşıya kalacağına işarettir.


7. Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüya sahibine kötülük yapmaya çalışan birinin planlarının bozulacağına alamet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin meslek hayatında yeni atılamlarda bulunarak, kazanç elde etmesi anlamına da gelmektedir.


8. Rüyada Hamile Kedi Görmek

Çok güçlü hislere sahip olduğunu ve hissettiklerinin neredeyse hepsinin çıktığına delalet eder. Rüyada hamile kedi gören rüya sahibinin hayırlı işlere gireceğine, ailesine maddi destek sağlayacağına delalet etmektedir.


9. Rüyada Kedi Kovalamak

Rüya sahibinin hayırlı olaylarla karşılaşacağına işaretidir. Ayrıca başka bir tabire göre rüyada kedi kovalayan kişinin iş hayatında başarılı olması yüksek kazançlar sağlaması, aile hayatında çok mutlu olduğu ancak onu çekemeyen gizli bir düşman tarafından kötü işlere çekilmeye çalışılacağına işaret eder. Bu nedenle rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağı ancak bu sıkıntılardan ders çıkararak daha dikkatli olacağına işaret eder. 


10. Rüyada Bir Sürü Kedi Görmek

Rüya sahibinin ailesiyle bazı sorunlar yaşayacağına, bu sorunların çok uzun süreli olmayacağına delalet eder. Fakat kişinin bu dönem içerisinde çok büyük sıkıntılara uğrayacağına işarettir.


11. Rüyada Kedi Yavrusu Görmek

Hayırlı olaylara ve bol kazanç elde etmeye işarettir. Rüya sahibinin hayallerine çok kısa bir süre içerisinde ulaşacağına, hayatının bolluk ve bereket içerisinde geçeceğine, iş hayatında çok başarılı birisi olacağına delalet etmektedir.


12. Rüyada Birden Fazla Kedi Görmek

Çevresindeki kötü niyetli insanlara uyarak onların girdiği bataklıklara sürüklenmeyi, meşru olmayan yollara gireceğine, bundan dolayı itibarını kaybetmeye, Allah katında günaha girmeye yorulur. Rüya yorumcularına göre, kötü bir insana kanarak hayırsız işler yaptığı manasına gelir.


13. Rüyada Yeni Doğmuş Kedi Yavrusu Görmek

Kişinin kolay yolda kazanacağı paraya, mala işaret eder. Rüya sahibinin yüz kızartıcı işler yapan kimselerle iş birliği yaparak kısa sürede yüklü paralar kazanacağına, haksız kazanca bulaşacağına delalet eder.


14. Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek

Rüya sahibinin kötü düşüncelerle onu yanlışa sürükleyen insanlardan kendini kurtarmayı başararak kötülüklerden arınacağına işaret eder. Kendini kötülüklerin pençesinde kurtaran rüya sahibinin, hafifleyeceğine, rahata ereceğine ve huzuru bulacağına yorulur. Rüyada kedi yavrusu sevmek, rüya sahibinin az ama helal mal olsun diyerek bunu hayat felsefesi olarak benimsemesidir.


15. Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyayı gören kişinin aile hayatını bozmaya çalışan, eşleri ve kardeşleri birbirine düşürmeye uğraşan, laf taşıyan birinin olduğuna işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine, kazancını düşünmeden harcayacağına yorulmaktadır.


16. Rüyada Yavru Kedi Görmek

Bolluk ve berekete işaret eder. Rüya sahibinin hanesinden mutluluğun eksik olmayacağına, sofraların hep birlikte kurulup neşeli günlerin geçeceğine delalet eder. Rüyada yavru kedi görmek, kişinin maddi kazancının artacağına da rivayet eder.Yavru kedinin detaylı yorumu


17. Rüyada Yavru Kedi Öldürdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin malından nasiplenmeyi kafasına koyan bir kişinin varlığı anlamına gelir ve rüya sahibinin bu kişiyi hayatından çıkaracağına yorulur. Rüyada yavru kedi öldürdüğünü görmek çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına rivayet eder.


18. Rüyada Yavru Kedi Sevdiğini Görmek

Rüya sahibinin hayata her zaman olumlu baktığına işaret eder. Rüyada yavru kedi sevdiğini görmek, kimi zaman paranın azalacağına da yorulur. Rüyada yavru kedi beslemek, rüya sahibinin, yardım ettiği kişiler olduğuna ve onlardan her zaman yardım göreceğine delalettir.


yavru-kedi.jpg

Rüyada kedi görmek kişinin, düşmanlara sahip olacağı demektir. Rüya sahibinin hayatında kısa süreli yaşayacağı sıkıntılar yüzünden bunalacağı, tatile çıkacağı ve kafa dinleyeceği anlamına gelmektedir. 


19. Rüyada Yavru Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada yavru kedi ölüsü görmek, iş hayatından ya da ev hayatından birinin, yaptığı hırsızlık ya da dedikodu gibi bir durumdan dolayı işinden kovulacağına yorulur. Rüyada yavru kedi ölüsü görmek rüya sahibinin üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, evinden bereketin ve neşenin eksik olmayacağına ve emeklerinin boşa harcanmayacağına rivayet eder.


20. Rüyada Büyük Kedi Görmek

Rüyada büyük kedi görmek, rüya sahibinin büyük ve kötü işlere gireceğine, kötü düşünceleri, aşırı hırsı nedeniyle her şeyi yapacak kadar gözünün karardığına tabir edilir. Rüyada büyük kedi gören rüya sahibinin işlerini büyüteceğine de delalet eder.


21. Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Ailenizle ilgili yaşadığınız sorunların çözüleceğine işarettir. Rüyasında beyaz kedi gören kişinin iş hayatında birçok başarısızlığa sebep vererek ailesini ve sevdiklerini hüsrana uğratır. Yorumculara göre rüyada beyaz kedi görmek, aynı zaman da sıkıntılara göğüs germeye, iradeli yapıya sahip olmaya, elde edilen başarılara yorumlanır.

Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada beyaz kedi görmek ise, inanç yoksunu kötü niyetli kimselere el açmaya, onlardan medet ummaya, kişilerin oyunlarına boyun eğmeye yorumlanır.Beyaz kedinin detaylı yorumu


22. Rüyada Beyaz Kedi Sevdiğini Görmek

Kişinin yakın çevresinde kurduğu ilişkilerde kötü niyetli kimselerin olduğuna işaret eder. Rüyasında beyaz kedi seven kimse, kendi elleriyle düşmanlarına fırsat doğurarak ileriye dönük yaşayacağı sıkıntılara öncülük yapmış olur. Bu rüya aynı zaman da başarısızlığa toplumda dışlanmaya, hor görülmeye tabir edilir.


23. Rüyada Beyaz Kedi Kovaladığını Görmek

Kişi için hayra delalet edilen bu rüya düşmanlarını bertaraf etmesine, özgürlüğe koşmasına yorumlanır. Rüyasında beyaz kedi kovalayan kimse elindeki fırsatları değerlendirerek düşmanlarını bozguna uğratır. Kimi alimler görülen bu rüya hakkında özgürlüğe açılan en güzel yol şeklinde ifade ederler.


24. Rüyada Kara Kedi Görmek

Rüya sahibinin kişiliği hakkında bilgi vermektedir. Rüyayı gören kişinin, duygusal biri olduğunu, yaşanacak kötü ya da zararlı olayları önceden hissedebildiğini göstermektedir. Aynı zamanda bu rüya, iş ve özel hayatta yaşanacak kötü olaylara da delalet etmektedir.Kara kedinin detaylı yorumu


25. Rüyada Kara Kedi Yavrusu Görmek

İş hayatında çok güvenilen biri tarafından ihanete uğramaya ve çok büyük zarara uğramaya işaret etmektedir. Rüya sahibinin iş hayatına sıfırdan başlayacağına, kısa bir süre içerisinde eski durumuna kavuşacağına rivayet eder.


26. Rüyada Kara Kedi Tarafından Isırılmak

Rüya sahibinin sezgilerine rağmen yaşanacak kötü olaylara işaret eder. Rüyada kara kedi tarafından ısırılmak kişinin çok büyük miktarda para elde edeceğine, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın zamanda son bulacağına aile bireyleriyle bir ömür mutlu yaşayacağına delalet eder.


27. Rüyada Kara Kedi Tırmalaması

Rüyayı gören kişinin, sağlığının bozulacağına delalet eder. Bu rüya kişinin kendine dikkat etmesi yönünde uyarı niteliği taşımaktadır. Rüyada kara kedi tırmalaması insanlara öncülük edeceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, hobilerine de vakit ayırarak daha iyi yaşam koşullarına sahip olacağına rivayet eder.


28. Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatında daha önce hiç yapmadığı hataları yapacağına, çevresindeki insanları kızdıracağına, onların tepkisini alacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin kötü, art niyetli kişilere uyarak onlarla işler yapacağına ve bundan dolayı canının sıkılacağına, kendisini tehlikeye atacağına işaret eder.Sarı kedinin detaylı yorumu


29. Rüyada Sarı Beyaz Kedi Görmek

Rüya sahibinin hem iyi hem de kötü düşünceler barındırdığını, isterse hayırlı isterse de kötü işlerle ve olaylarla karşılaşacağına yorulur. Rüyada sarı beyaz kedi görmek takdir edilen kişi olacağına, işsizlerin iş sahibi olacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna geleceğine delalet eder.


30. Rüyada Kedi Öldürmek

Kişinin feraha ve huzura kavuşacağı anlamına gelmektedir. Bir başka tabire göre rüyada kedi öldürmek, karşınıza geçmişi insanları sömürmekle geçmiş, işe yaramaz ve adi bir insanla karşılaşacağınız anlamına gelmektedir. Bu insana karşı olacak ve ona dur diyeceksiniz. Rüyada kedi öldürmek düşmanlarınızın olduğuna da işaret eder. Bu düşmanların size zarar vermek amacında olduğuna yorulur. 


31. Rüyada Kedi Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin haram mal yiyen birinden fayda göreceğine işaret etmektedir. Ayrıca haram mala işaret eder. Mısır kültüründe sadakatsizliğe  işaret ettiğine inanılır. Genel olarak rüyada kedi eti yemek uğursuz ve hayırsız işlere bulaşmak, evliliğe ihanet etmek yönünde yorumlanır.


32. Rüyada Kedi Tırmalaması Görmek

Rüya sahibine karşı düşmanlık besleyen kişilere işaret eder. Eğer kedi tımalaması sonucu kan akmışsa, göz çıkmışsa ya da yaralanılmışsa bu düşmanın sinsi ve tehlikeli olduğu yönünde yorulur. Eğer tırmalayan kedi erkek ise o kişinin sağlığına dikkat etmesi gerekir. Tırmalayan kediyle mücadele ediliyorsa bu hayatınızda düşmanlarınıza karşı mücadele içinde olcağınız ve pes etmeyeceğiniz anlamına gelir. 


33. Rüyada Kedi İniltisi Duyduğunu Görmek

Rüya sahibinin gıybete gireceği konusunda bir uyarı niteliğindedir. Kişinin etrafındaki insanlar tarafından sevileceği, girdiği ortamlarda saygı göreceği manalarına da gelmektedir.


34. Rüyada Kedinin Kaybolduğunu Görmek

Kişinin bir konuda gireceği sıkıntıya ya da bir hastalığın alevleneceğine delalet eder. Rüyada kedinin kaybolduğunu görmek kişinin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberi çok yakın zamanda alacağına, takdir görecek bir çok işe imza atacağına rivayet eder.


35. Rüyada Kedi Sevdiğini Görmek

Farklı anlamlarda yorumlanabilmektedir. Rüya sahibinin işle ilgili bir karar vermesi söz konusu ise etrafında bulunan kötü niyetli bir kimseye danışmaması konusunda uyarı niteliği taşımaktadır. Rüyayı gören kişinin çok dikkatli olması gerektiğine delalet etmektedir.


36. Rüyada Vahşi Kedi Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında bazı aksilikler yaşayacağına, projelerin askıya alınacağına ve yakın çevreden birinin sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Kişinin mutsuz olacağı bir dönem geçireceğine de delalet eder.


37. Rüyada Kedi Tüyü Görmek

Rüya sahibinin kötü bir olay yüzünden sıkıntı çekeceğine ancak bu durumun çok uzun sürmeyip, sorunların en kısa zamanda halledileceğine işaret eder. Rüyada kedi tüyü görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine herkesin mutlu olacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çok yakın bir zaman içerisinde terfi alacağına delalet eder.


38. Rüyada Kedi Kanı Görmek

Rüya sahibinin yaptığı bazı hatalar nedeniyle sıkıntılı günler geçireceğine ancak bir kişinin yardımı sayesinde işlerin daha iyi ve daha kazançlı duruma geleceğine delalet eder.


39. Rüyada Kedi Pisliği Görmek

Kişinin düşmanlarına ve rakiplerine karşı galip geleceği anlamına gelir. Kişinin rüyasında kedi pisliği görmesi, rüya sahibinin hayırlı işlerle ortaklık kuracağına alamet eder.


40. Rüyada Erkek Kedi Görmek

Rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına alamet eder. Rüyada erkek kedi görmek, kişinin başarılı işler yapacağına delalet eder.


4. Rüyada Hasta Kedi Görmek

Kişinin çevresindeki insanlarla büyük tartışmalar yaşayacağına tabir edilir. Rüyada hasta kedi görmek, rüya sahibinin aile hayatında yaşanan sorunlara yorumlanır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
283
384
94
128
550
51
558
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 17
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.