Rüyada Kara Yılan Görmek - Büyük Kara Yılan Görmenin Tabiri

Rüyada Kara Yılan Görmek - Büyük Kara Yılan Görmenin Tabiri
13.02.201616:51

Rüya sahibi için düşman demektir. Rüya tabirleri kitaplarından ve rüya yorumcularının görüşlerinden merak ettiğiniz cevapları sizler için derledik.

Haber güncelleme tarihi 30.05.2022 15:13

Rüyada Kara Yılan Görmek

Güçlü bir karaktere ve sinsi düşmanlara işarettir. İnsanlara olan güvenin azalmasına yorumlanır. Mal ve mülk ile gövde gösterisi olarak tabir edilir. Rüya sahibinin iş hayatında yükseleceğine ve herkesi şaşırtacağına delalet etmektedir. Kazandığı başarılar sayesinde toplum içinde sayılan ve sevilen biri haline geleceğine rivayet eder..

rüyada kara yılan görmek

Rüyada Ölmüş Kara Yılan Görmek

Rüya sahibinin ölmüş kara yılan görmesi zor günlerinin ve sıkıntılarının ardından rahata kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, parasal sıkıntılarının çözüleceğine, artık kaygılarının ve şüphelerinin sona ereceğine, hayırlı evlatlar yetiştireceğine, çocuklarının güzel bir geleceğe sahip olacağına, işlerinin yoluna gireceğine düşmanlarına korku salacağına rivayet eder.

Rüyada Kara Yılan Avına Çıktığını Görmek

Rüya yorumcularına göre rüya sahibinin kara yılan avına çıktığını görmesi kendini çeşitli alanlarda geliştireceğine, rakiplerinin karşısına güçlü ve dik çıkacağına, maddi konularda tutumlu davranması gerektiğine, sırlarını herkese anlatmaması, basına türlü olayların gelebileceğine, kişinin dikkat etmesi gerektiğine delalettir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, rüya sahibinin şans oyunundan para kazanacağına işaret etmektedir. Genel olarak rüyada azarları bu rüyayı kişinin kimsenin cesaret edemediği yollara girmesi ve başarı ile altından kalkmasına yormaktadır.

Rüyada Kara Yılan Beslediğini Görmek

Rüyasında kara yılan beslediğini gören kişinin birine büyük fedakarlıklarda bulunacağına, iyi niyetli hayırlı arkadaşlara sahip olacağına, kişinin yanlış kişilere değer verdiğini bu nedenle başının çok ağrıyacağına, dikkatli olması gerektiğine rivayet etmektedir.

Rüyada Kara Yılan Saldırısına Uğradığını Görmek

Rüyasında kara yılan saldırısına uğradığını görmek, rüya sahibinin etrafında gizli düşmanlarının olduğuna, çok dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde başına türlü belaların gelebileceğine, yanlış dostluklar kurabileceğine, arkadaşlarını güzel seçmesi gerektiğine, iş hayatında başkalarının haklarının yendiğine şahit olacağına fakat elinden bir şey gelmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Siyah Yılan Görmek

Rüyada büyük siyah yılan görmek, rüya sahibinin karşısına çıkacak olan büyük sorunlara işarettir. Kişinin karşısına çıkacak olan sorunlara ve sıkıntılara karşı soğukkanlı olacağına, maddi kazancını daha çok arttıracağına delalet eder.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, kişinin yaptığı bir işten pişman olacağına, Allah'a yalvarıp tövbe edeceğine rivayet etmektedir. Rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli insanlardan kurtulacağına, iyi niyetli insanlarla arkadaş olacağına alamettir.

Rüyada Kara Yılan Soktuğunu Görmek

Rüyada kara yılan sokması, hayra yorulmaz. Rüya sahibini maddi ve manevi anlamda çökertecek, zarar uğratacak olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kara Yılan Isırdığını Görmek

Rüyada kara yılan ısırması, sokması ile hemen hemen aynı anlamlara gelmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki art niyetli kimselere işaret eden bu rüya, kişinin yokluğa, üzüntüden yataklara düşecek olmasına yorulur.

Rüyada Kara Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kara yılan öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin, kendisine zarar vermek isteyen kişileri alt edeceğine delalet eder. Ayrıca kişinin çok iyi ve alçak gönüllü bir evlada sahip olacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Kara Yılan Beslediğini Görmek

Rüyada kara yılan beslediğini görmek, rüya sahibine dost gibi gözüken, ancak öyle olmayan kişilere işaret eder. Rüyayı gören kişinin yanlış insanlara değer vereceğine ve sonucunda çok üzüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada Kara Yılan Tuttuğunu Görmek

Rüyada kara yılan tutmak, kişinin zor olanı başaracağı anlamına gelmektedir. Kimsenin cesaret edemediği yollara gireceğine ve bu yolda başarılara imza atıp kariyer sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Kara Yılan Kovaladığını Görmek

Rüyada kara yılan kovaladığını gören rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, ailesiyle arasındaki sorunların düzeleceğine delalet eder. Rüya sahibinin bir rakibi ile karşı karşıya gelip, onunla mücadele edeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kara Yılan Tuttuğunu Görmek

Rüya sahibinin karayılanı tuttuğunu görmesi boş ve imkansız hayallerin peşinden çok koşacağına, özgüven sahibi olacağına, iş hayatında saygı değer bir insan olacağına yorulur.

Rüyada Kara Yılan İle Konuştuğunu Görmek

Rüyasında kara yılanla konuştuğunu gören rüya sahibi önemli bir işe imza atacağına, başka bir şirket ile anlaşma sağlayacağına ve iş yapacağına, kazancının katlanacağına, huzurlu ve mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kara Yılan Yuvası Görmek

Rüyasında kara yılan yuvası gören kişinin çevresindeki insanların onu kandırabileceği, çok dikkat etmesi gerektiğine, yeni insanlarla tanışacağına, kişinin yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada Kara Yılan Yediğini Görmek

Rüya sahibinin kara yılan yediğini görmesi başarıya ulaşacağına, dertlerinin sona ereceğine, bulunduğu konuma gelmek için herkesten çok çalıştığına, eğer bir hastalığı var ise sona ereceğine, sağlıklı huzur dolu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Kara Yılan Yavrusunu Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kara yılan yavrusunu öldürmek, rüyayı gören kişinin itibar ve saygı kazanmak için türlü yollara başvuracağına delalet eder. Kişinin çok çalışacağına, sonunda mutlu sona ulaşacağına, zenginliğe kavuşacağına, büyük ortaklıklara imza atacağına yorulur.

Rüyada Kara Yılan Derisini Yüzdüğünü Görmek

Rüyada kara yılan derisi yüzdüğünü görmek, kişinin uzun süredir hayalini kurduğu işleri hayata geçireceğine, kendisinin ne kadar güçlü ve çalışkan olduğunu herkese kanıtlayacağına, çevresindeki insanlardan takdir ve beğeni toplayacağına rivayet eder.

İlginizi Çekebilir
Rüyada Yavru YılanRüyada Kırmızı Yılan
Rüyada Beyaz YılanRüyada Renkli Yılan
Rüyada Siyah YılanRüyada Büyük Yılan
Rüyada Yılan GörmekRüyada Birden Fazla Yılan
Rüyada Ölü YılanRüyada Yeşil Yılan
Rüyada Yılan SokmasıRüyada Sarı Yılan
Rüyada Küçük YılanRüyada Yılan Balığı
Rüyada Engerek YılanıRüyada Evde Yılan
Rüyada AnakondaRüyada Yılan Öldürmek
Rüyada Su YılanıRüyada Kobra
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1411
488
792
421
715
509
1295
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 7
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.