Rüyada Kanalizasyon Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kanalizasyon Görmek Ne Anlama Gelir?
11.02.201612:32

Rüyada kanalizasyon görmenin ne anlama geldiğini, rüya alimleri tarafından nasıl yorumlandığını siz değerli okurlarımız için derledik. İşte, rüyada kanalizasyon görmenin manası, rüya tabiri;

Haber güncelleme tarihi 19.01.2020 18:13

Rüyada Kanalizasyon Görmek

Rüyada kanalizasyon görmek, başına gelecek olan bir belaya ya da haram mala yorulmaktadır. Rüya sahibinin insanları kandırarak haram mal elde edeceğine ve çevresindeki insanları da kötü işler için kullanacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumların rüyada kanalizasyon görmenin rüya tabiri ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kanalizasyon Suyu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kanalizasyon suyu görmek, kişinin iş hayatında yeni ortaklar kuracağına, maddi gelirinin artacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada kanalizasyon görmek

Rüyada kanalizasyon görmek, kişinin yanlış yollara gireceği demektir. Rüya sahibinin kendisine çeki düzen vermesi gerekeceğine, harama el uzatmayacağına, dualarının kabul olacağına, çok dikkat etmesi gerekeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kanalizasyon Çukuru Görmek

Rüyasında kanalizasyon çukuru görmesi kişinin hayatında büyük bir boşluğa düşeceğine, adeta depresyona gireceğine, ailesinin desteği ile yeniden ayağa kalkacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kanalizasyon Taşması Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kanalizasyonun taştığını gören kişi için çevresinde kötü insanların onun sabrını sınayacağına, sabırlı bir kişiliğe sahip olduğu için diğerlerinin çok şanslı olacağına yorumlanır.


Rüyada Kanalizasyon Kapağı Görmek

Rüya sahibinin uzun bir aradan sonra tatile çıkacağına, ufak bir birikiminin olacağına, çok çalıştığı için yorgun düşeceğine rivayet eder.


Rüyada Kanalizasyon Borusu Görmek

Rüya tabircilerine göre uzun bir eğitim hayatı geçireceğine, bu dönemde çok zorlanacağına, fakat pes etmeyeceğine, güzel bir işe sahip olacağı yorulur.


Rüyada Kanalizasyon Kuyusu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kanalizasyon kuyusu görmesi yeni biri ile tanışacağına, çok iyi anlaşacaklarına, bir ömür güzel dostluklarının olacağına yorumlanır.


Rüyada Kanalizasyon Pisliği Görmek

Rüyada kanalizasyon pisliği görmesi zorlu bir dönem içerisine gireceğine, bu dönemde çevresinde bulunan insanlardan veya akrabalarından yardım isteyeceğine delalettir.


Rüyada Lağım Borusu Görmek

Rüya sahibinin değişen ve gelişen çağa ayak uyduramadığını, bu nedenle de insanlar ile sorunlar yaşadığını göstermektedir. Kişinin bu durumu terk etmesi halinde çok başarılı işler yapacağına işaret eder.


Rüyada Lağım Taşması

Rüyada lağım taşması, rüya sahibinin sahip olacağı mal ve mülkteki artışa işaret eder. Kişinin yapacağı işlerde yükseleceğine ve durumunun iyiye gideceğine yorulmaktadır.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
174
300
203
121
100
61
94
17
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.