Rüyada Kafes Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kafes Görmek Ne Anlama Gelir?
08.02.201611:32

Rüyada kafes görmek, kuş dolu kafes ya da boş kafes görmek ne gibi anlamlara geliyor? Rüya tabircileri tarafından nasıl yorumlanıyor? Rüyada kafes gördüğünüz zaman bu rüya ne manalara gelir; İşte, detaylarıyla rüya tabiri haberimizde:

Haber güncelleme tarihi 07.12.2019 16:27

Rüyada Kafes Görmek

Rüyada Kafes Görmek

Rüyada kafes görmek, üzüntü ve kedere delalet etmektedir. Rüya sahibinin hayatında sıkıntı ve sorunların yaşanacağına, bu nedenle huzurunun kaçacağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüya sahibinin bir düşmanı ya da rakibinden nasıl kurtulacağını düşündüğüne yorulmaktadır. Rüyada kafeste kuş görmek, rüya sahibinin insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, iş hayatında çok iyi şeyler başaracağına, güzel günlerin kendisini beklediğine işaret eder.


Rüyada Boş Kafes Görmek

Rüyada boş kafes görmek, rüyayı gören kişinin bazı sorumluluklarını ihmal ettiğine yorulmaktadır. Kişinin bu nedenle bazı zorluklar ve tehlikeler yaşayacağına işaret eder. Rüyada boş kafes görmek, sağlık sorunları ile mücadele etmeye ve zor günler yaşamaya delalet etmektedir.


kafes-resmi.jpg

Rüyada kafes görmenin yorumu, bu rüyayı uğursuzluk ve şanssızlıkla geçecek bir dönem demektir. Kişinin bu dönemden kurtulabilmek için büyük çabalar göstereceğine anlamına gelmektedir.


Rüyada Kuş Dolu Kafes Görmek

Rüyada kuş dolu kafes görmek, genellikle kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin kazancının artacağına, yüzünün güleceğine ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada Kafes Görmek


Rüyada Kafesten Kuş Salıvermek

Rüyada kafesten kuş salmak, genellikle hayırlı haberler almaya delalet eder. Rüya sahibinin aldığı bu haberler sonrasında, çok mutlu olacağına, tıkanmış yollarının açılacağına yorulmaktadır. Ayrıca kişinin geleceğinde pek çok başarı olacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Kafeste Kuş Öldüğünü Görmek

Rüyada kafeste kuş öldüğünü görmek, genellikle kötü ve tehlikeli bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin başına kötü bir kaza ya da büyük bir hastalık gelebileceğine delalet eder.


Rüyada Kafeste Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada kafeste muhabbet kuş görmek, kişinin sorunlu bir psikolojiye sahip olduğunu göstermektedir. Bu rüya aynı zamanda bir suç nedeniyle hapse atılacak olmak ya da iftiraya uğrayacak olmanın da habercisidir.


Rüyada Kafesten Muhabbet Kuşu Kaçtığını Görmek

Rüya sahibini bir süredir bunaltan olayların son bulacağına, müjdeli haberler alınacağına delalet etmektedir. Kişinin hem maddi hem de manevi anlamda ferahlama yaşayacağına yorulmaktadır.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
135
43
27
44
39
29
31
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.