Rüyada Kafa Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kafa Görmek Ne Anlama Gelir?
06.02.201617:39

Rüyada kafa görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen bu kafanın hikmeti ve alameti hakkında merak ettiğiniz tüm tabirleri buradan bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 21.10.2018 15:12

Rüyada Kafa Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kafa görmek, parlak bir geleceğe yorumlanır. Rüya sahibinin bahtının açık olacağı, varlıklı ve ün sahibi olacağına delalettir. Ayrıca kişinin hayalini kurduğu bütün işleri gerçekleştireceğine ve takdir toplayacak projelerde yer alacağına delalet eder.

Rüyada kafa görmenin rüya tabiri başka bir rüya sözlüğü yazarına göre, kişinin iyi bir tahsili olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin bu sayede ileride iyi bir mevkiye yükseleceğine delalet eder.


Rüyada Kafa Kesmek

Rüyada kafa kestiğini görmek, kişinin başarı ve zaferlerle dolu bir hayatının olacağına delalet etmektedir.

ruyada-kafa-gormek.jpg

Rüyada kafa görmek, rüya sahibinin mantıklı ve kar getirecek işler yapacağı ve bulunduğu mevkiden yükseleceği demektir. Kişinin zeki biri olduğu, iş hayatında hataya yer vermediği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kafanın Büyümesi

Rüyada kişinin kendi kafasının büyüdüğünü görmesi, işlerinin ve hayatının istediği gibi olacağına delalet eder. Rüya sahibi ömür boyu sıkıntı çekmeden huzurlu bir yaşam sürecek demektir.


Rüyada Kafanın Küçüldüğünü Görmek

Rüyada kişinin kendi kafasının küçülmesi de kafa büyümesinin tam aksine, fakirleşmeye yorulur. Kişinin mutsuz olacağına, varını yoğunu kaybedeceğine delalet eder.


Rüyada Kafanın Bedenden Ayrılması

Rüyasında kafasının bedeninden ayrıldığını gören kişi, kurtuluşa erecektir. Rüya sahibinin dertlerine derman bulacağı ve feraha ereceğine işaret eder. 


Rüyada Başını Öne Eğmek

Rüyada başını öne eğmek ya da kafayı öne eğmek, rüya sahibinin üzüleceği demektir. Kişinin pişman olacağı bazı olaylar yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Bebek Başı Görmek

Rüyada bebek başı gören rüya sahibinin, büyük bir hatadan son anda döneceğine delalet eder. Kişinin yaptığı bu hatayı çok sevdiği birisinin göstereceğine işaret eder.


Rüyada Kafa Parçalanması

Rüyada kafa parçalanması görmek, kişinin attığı yanlış ve saçma adımlar yüzünden zarar edeceğine işaret eder. Kişinin bu davranışlarını sorgulayan kimsenin olmayacağına bu yüzden sürekli hata yapıp batacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Birinin Kafasının Koptuğunu Görmek

Rüyasında birinin kafasının koptuğunu gören rüya sahibinin, yeni arkadaşlar edineceği demektir. Kişinin bu arkadaşlarının iyi niyetli olmayacağı, rüya sahibinin kuyusunu kazacakları anlamına gelmektedir.


Rüyada Kafasının Kırıldığını Görmek

Rüyada kafasının kırıldığını gören rüya sahibinin, bir yakınının vefat edeceği anlamına gelmektedir. Kişinin yokluğunu hissedeceğine ve üzüleceğine işaret etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
202
333
165
502
189
165
142
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 3
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.