Rüyada Kabus Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kabus Görmek Ne Anlama Gelir?
05.02.201617:17

Rüyada kabus görmek ne manaya geliyor? Rüya tabircileri rüyada görülen kabusu, görülme şekline göre farklı olarak yorumluyor. İşte, rüyada kabus görmenin anlamı, yorumları:

Haber güncelleme tarihi 01.11.2018 10:48

Rüyada Kabus Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kabus görmek, düşmanları alt edeceğine yorulur. Bu rüya, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan, onu çekemeyen ve kin besleyen insanlar olduğuna yorulur. Kişi dostu sandığı bu kişilerin gerçek yüzünü göreceğine ve iletişimini koparacağına delalet etmektedir.

Kabus görmenin rüya tabiri başka yorumcular tarafından farklılık gösterebilmektedir. Bazı rüya sözlüğü yazarları bu rüyayı, iş hayatında zarara uğramaya yormaktadır. 

Rüya tabirlerinde rüyada kabus görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Korkuyla Uyanmak

Rüyada kabus görüp korkuyla uyanmak, büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya yorulur.

ruyada-kabus-gormek.jpg

Rüyada kabus görmek, kişinin başına çok kötü bir olayın geleceği, bu olay sonrasında hayatının kötüye gideceği demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin maddi anlamda zarara girmesi anlamına gelmektedir.


Rüyada Kabus Görüp Ağlayarak Uyanmak

Rüyada kabus görüp ağlayarak uyanmak, rüya sahibinin büyük bir sürprizle karşılaşacağına delalet etmektedir. Hayatının değişeceği, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağı manasına gelir.


Rüyada Kabus Görüp Bağırarak Uyanmak

Rüyada kabus görüp bağırarak uyanmak, kişinin sorunlarına yakınları ile birlikte çözüm bulabileceğine işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayatının düzeleceğine rivayet eder.


Rüyada Her Gece Kabus Görmek

Rüya sahibinin rüyasında her gece kabus görmesi, kötü bir rüya gibi gözükse de hayıra yorulur. Kişinin kıymetinin bilineceği ve el üstünde tutulacağı demektir.


Rüyada Kabus İçinde Kabus Görmek

Rüyada kabus içinde kabus görmek, kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının üst üste geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin kısa bir dönem zorluklarla baş etmek zorunda kalacağı manasına gelir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1635
1216
554
859
2333
678
2232
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 5
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.