Rüyada İlişki Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İlişki Görmek Ne Anlama Gelir?
27.01.201617:07

Rüyada ilişki görmek ne anlamlara geliyor? Rüyada ilişki görmek neye işaret eder? Rüyada ilişki görmek neyin habercisidir? İşte rüya yorumcuları göre rüyada ilişki görmek şu şekilde yorumluyor:

Haber güncelleme tarihi 14.10.2019 22:00

Rüyada İlişki Görmek

Rüyada İlişki Görmek

Rüyada ilişki görmek, rüya sahibinin yaptığı işlerde doğru yolda olduğuna yorulur. Kişinin iş hayatında başarılı olacağına, gelecekte yetki ve söz sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kişinin rüyasında mutlu bir ilişki yaşadığını görmesinin yorumu ise herkes tarafından saygı duyulan, itibar sahibi bir kimse olacağı şeklindedir.


Rüyada Eski İlişkiyi Görmek

Rüyada eski ilişkiyi görmek, rüya sahibinin borçları nedeniyle sorun yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi evli ise eşiyle sorunlar yaşayabilir. Ev içerisinde yaşanacak çeşitli huzursuzluklar nedeniyle canlarının sıkılacağına işarettir. 


Rüyada İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin çalışmaları sayesinde ön plana çıkacağına yorulur. Bazı tabircilere göre ise rüyada ilişkiye girdiğini görmek, kişinin adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına alamet eder.


ruyada-iliski-gormek.jpg

Rüyada ilişki görmek, rüyayı gören kişinin doğru işler yapacağı demektir. Rüya sahibinin yetki ve söz sahibi olacağı, önemli ve büyük işlerin başına getirileceği, itibar göreceği ve herkesin tanıdığı kimse durumuna geleceği anlamlarına da gelir.


Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Rüya sahibinin rüyasında cinsel ilişki görmesi, kişinin iyi ve hayırlı kimselerle karşılaşacağı demektir. Rüyayı gören kişinin mubah olan yollar, makbul olan mallar ve helal olan kazanç dışında hiçbir şekilde harama, günaha ve yasak olana meyil etmeyeceği anlamına gelir.


Rüyada Ters İlişki Görmek

Rüyayı gören kişinin düşmanına galip geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına rivayet eder. Rüya sahibi uykusunda kiminle ters ilişkiye girdiğini görürse o kişi üzerinde söz sahibi olacağına delalet eder.


Rüyada İlişki Sırasında Kan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ilişki sırasında kan görmesi, kişinin hayatında çeşitli olumsuzluklar olacağına yorulur. Bazı tabircilere göre ise rüyada ilişki sırasında kan görmek, rüya sahibinin çevresiyle sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.


Rüyada İlişkiye Giremediğini Görmek

Rüyada ilişkiye giremediğini görmek, kişinin hayal kırıklıkları yaşayacağına alamettir. Rüya sahibinin rüyasında ilişkiye giremediğini görmesi, kişinin maddi zarara uğrayacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağı anlamına gelir.


Rüyada Başkasının Cinsel İlişki Yaşadığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının cinsel ilişki yaşadığını görmesi, kişinin birilerinden yardım alacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyayı gören kişinin çevresine hayırlı bir kimse olduğuna da yorumlanmaktadır.


Rüyada Erkekle İlişkiye Girdiğini Görmek

Kişinin rüyasında erkekle ilişkiye girdiğini görmesi, rüya sahibinin zor günler yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında erkekle ilişkiye girdiğini görmesi, kişinin maddi ve manevi anlamda büyük kayıplar yaşayacağına delalet eder.


Rüyada Kadınla İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada kadınla ilişkiye girdiğini görmek, rüya sahibinin hayatında olumsuzlukların hiç bitmeyeceğine yorulur. Bazı tabircilere göre ise rüya sahibinin rüyasında kadınla ilişkiye girdiğini görmesi, kişinin başını ağrıtacak olaylar yaşayacağı anlamına da gelir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1328
1136
264
241
286
368
1433
321
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.