Rüyada Hindi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hindi Görmek Ne Anlama Gelir?
13.02.201617:32

Rüyada hindi görmek hangi manaya gelir? Rüyada hindi görmek rüya tabircileri tarafından nasıl yorumlanır? Rüyada hindi görmenin çeşitli yorumlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Haber güncelleme tarihi 30.07.2019 13:11

Rüyada Hindi Görmek

rüyada hindi görmek

Rüyada hindi görmek, aile hayatında yaşanan sıkıntı ve üzüntü veren olayların biteceğine, iş hayatında meydana gelen anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin kötü niyetli, menfaatçi insanlar ile muhatap olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Hindi Kestiğini Görmek

Rüyada hindi kesmek, rüya sahibini huzursuz eden kişiler olduğunu ifade eder. Bu kişilerden yakın zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.


rüyada hindi görmek

Rüyada hindi görmek, kişinin hayatında gereksiz insanları varlığı demektir. Rüya sahibinin bu insanları hayatında çıkarması gerekeceğine, bol kazançlı işlere gireceğine, saygı değer bir makama sahip olacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Hindi Eti Görmek

Kısmet olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına delalet eder. Rızkında bolluk olacağını ifade eder.


Rüyada Hindi Kovaladığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında hindi kovaladığını görmesi kişinin rızkının peşinden gideceğine, harama el uzatmayacağına rivayet eder.


Rüyada Hindi Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında hindi yumurtası görmesi kişinin önemli kararlar alacağına, verdiği bir karar yüzünden büyük pişmanlık duyacağına, yapacağı büyük işler sayesinde saygı kazanacağına delalet eder.


Rüyada Hindi Yavrusu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına rüyasında hindi yavrusu gören kişinin sıradan bir hayat süreceğine, sıkıntısız ve dertsiz bir ömür geçireceğine, hayırlı evlat sahibi olacağına delalet eder.


Rüyada Siyah Hindi Görmek

Rüyada siyah hindi görmek, rüya sahibinin iş hayatının iyiye gideceğine, adeta zenginleşeceğine, bol kazançlı bir proje gerçekleştireceğine, sıkıntılarının azalacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Pişmiş Hindi Eti Görmek

Rüya tabircilerine göre pişmiş hindi eti gören kişinin eğitim hayatında veya iş hayatında başarılarının devamı geleceğine, insanlardan destek alacağına, destek aldığı insanları asla unutmayacağına, sıkı dostluklar kuracağına delalet eder.


Rüyada Çiğ Hindi Eti Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çiğ hindi eti görmesi sıkıntıların ardı sırası kesilmeyeceğine, bu sıkıntıların Allah tarafından bir ders olarak gönderileceğine, asla isyan etmemesi gerekeceğine, aksi takdirde büyük günaha gireceğine rivayet etmektedir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1345
650
1176
434
444
444
564
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.