Rüyada Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Görmek Ne Anlama Gelir?
10.02.201613:52

Rüyada hamile görmek, ne anlama gelir? Rüyada hamile görmek, rüya tabircileri tarafından nasıl yorumlanır? Rüyada hamile görmenin çeşitli yorumları haberimizde...

Haber güncelleme tarihi 22.07.2019 13:46

Rüyada Hamile Görmek

rüyada hamile görmek

Rüyada hamile görmek iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada hamile olduğu gören kişi kadın ise bolluğa ve zenginliğe, erkeğin hamile olduğunu görmesi ise sıkıntıya ve üzüntüye yorumlanır.


Rüyada Kendini Hamile Görmek

Rüyada kendini hamile görmek, kişinin malının ve mülkünün artacağına işaret etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceği, makamının yükseleceği manalarına gelmektedir.


Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyayı gören genç bir kadınsa sevdiği kişi ile evlenip mutlu olacağı anlamına Yaşlı bir kadın bu rüyayı gördüyse parasal anlamda rahatlayacağı anlamına gelir. Hamile olduğunu gören kişi erkekse birtakım sırlarının ortaya çıkması ve zor durumda kalmasına delalet eder.


Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olmak, zenginliğe, bolluğa, berekete ve huzurlu yaşama işarettir. Zor günlerin geçeceğine ve daha sağlıklı bir zihne kavuşacağınıza delalet etmektedir.


Rüyada Hamile Kadın Görmek

Rüyada hamile kadın görmek, iş hayatınızda ve aile hayatınızda yaşanacak büyük sıkıntıları çekeceğine işaret eder. Bazen de müjdeli bir haber alması demektir.


Rüyada Bekar Kişinin Hamile Olduğunu Görmek

Bir kişinin kısmetinin açılacağına ve çok hayırlı bir evlilik yapacağı anlamına gelmektedir. Bazen de şu şekilde yorumlanabilir, zengin bir erkekle evleneceği anlamına gelir.

Rüyada Bekar Kişinin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olmak


Rüyada Erkeğin Hamile Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntı yaşayacağı bu nedenle bunalıma gireceğine yorumlanır.  Büyük sırların ve dedikoduların ortaya çıkması demektir. Bu durumda rüyayı gören kişi sıkıntılı ve üzüntülü zamanlar geçirecektir.


Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüya sahibinin çevresinde yardıma ihtiyacı olan bir kimseye delalet eder. Bunu gören kişi iş hayatında feraha ulaşacağına bol bereketli ve çok kazançlı bir zamana geleceğine işaret ederi. Bazen ise bu rüya şu şekilde yorumlanır bir kadın ya da çocuğa yardıma muhtaç birisi vardır. Uyarıcı bir rüyada olabilir.


Rüyada Hamile Karnı Görmek

Rüyada hamile karnı görmek, rüya sahibinin şans, şöhret ve ün sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Hamile Karnı Görmek


Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek

Rüyanızda hamile olduğunuzu sonra hamileliğinizin bittiğini gören kişi sıkıntılarından, üzüntülerinden, parasal anlamda olan bütün sıkıntılarının biteceğine işarettir. Eğer iş hayatınızda başarısızlığa uğradıysanız her şeyin sona ereceği anlamına gelir.


Rüyada Kızınızın Hamile Olduğunu Görmesi

Rüyada kızınızın hamile olduğunu gördüyseniz kızından büyük menfaatler görürsünüz. Kızınızın da kendi gibi bir kızı olacağı anlamına gelmektedir. Bekarsa kısmetinin açılacağı anlamına gelir. Bu rüya çok bereketlidir. Kuraklığın son bulması, parasal yönden düzelmek tüm sıkıntıların bitmesi şeklinde yorumlanır. Eğer başka yaşlı kadın gördüyseniz onun hastalanacağına işaret eder.


Rüyada Çocuğu Olmayan Bir Kadının Hamile Olması

Rüyada çocuğu olmayan bir kadının hamile olduğunu görmesi, müjdeli bir habere delalet eder. Uzun süredir beklediğiniz müjdeli haberi alacağınızı ve sıkıcı, darlıkla geçen günlerinizin sona ereceğine işarettir.

rüyada kısır olmak

Neoldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
7
12
7
3
6
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.