Rüyada Ferace Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ferace Görmek Ne Anlama Gelir?
29.01.201609:12

Rüyada ferace görmek ne anlama gelir? Rüyada ferace görmek nasıl yorumlanır? Feracenin rüya tabiri şu şekildedir:

Haber güncelleme tarihi 09.02.2020 12:12

Rüyada Ferace Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada ferace görmenin anlamı, iş, aile ve özel hayata yorulur. Rüya sahibinin çok mutlu olacağına, sıkıntılardan uzak bir hayat yaşayacağına, iş hayatında hayırlı, bol kazançlar elde edeceğine, çevresinde saygın bir kişilik olacağına delalet eder.


Rüyada Siyah Ferace Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin hiç beklemediği bir zamanda aşık olacağına, tutkulu bir aşk yaşayacağına ve bu aşk sebebiyle çok mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

ruyada-ferace-gormek.jpg

Rüyada ferace görmek, kişinin güzel haberler alacağı demektir. Rüya sahibinin beklemediği fakat sevdiği birinden bir hediye alacağı anlamına gelir.


Rüyada Ferace Aldığını Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. Kişinin yapacağı yenilikler sayesinde büyük işlere imza atacağı ve başarılı olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Feraceli Kadınlar Görmek

Rüyada feraceli kadınlar görmek, rüya sahibi hakkında çıkartılacak bir dedikodu yüzünden sekteye uğrayacağına işarettir. Kişinin çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.


Rüyada Ferace Giydiğini Görmek

Kişinin rüyasında ferace giydiğini görmesi, rüya sahibinin çok sevdiği birinden bir armağan alacağına alamet eder. Kişinin hayır işleri peşinde koşacağı ve hiç kötü yola düşmeyeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Yeşil Ferace Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yeşil ferace görmesi, kişinin karşısına çıkacak olan kötü niyetli birine yorulur. Rüya sahibinin hedeflerine kısa süre içinde ulaşacağına delalet eder.


Rüyada Ferace Giyen Birini Görmek

Rüyada ferace giyen birini görmek, kişinin hakkında çıkacak olan yalanlardan ve dedikodulardan dolayı kısa süre sıkıntı çekse de asılsız olan bu yalanların gün ışığına çıkmasıyla rahat nefes alacağına yorumlanır. Rüyada ferace giyen birini görmek, bazen de kudretli adalet yanlısı kimselere, hak yememeye, helal nasibi ifşa etmeye işaret eder.


Rüyada Ferace Kaybettiğini Görmek

Rüyada ferace kaybetmek, ilerde pişmanlık duyacağınız yanlış işlere atılmaya işaret eder. Kişinin hayırlı yolda hayatı daim kılmak yerine kötülüklerle ömrünüzü sürdüreceğinize alamet eder.


Rüyada Ferace Baktığını Görmek

Rüyada ferace bakmak, yeni ve güzel olan nimetlere vasıl olmaya, içinde olduğunuz durumdan sıyrılarak topluma ayak uydurmaya rivayet eder. Kişinin sessizliğini bozarak kendisini hayatın akışına ve güzelliklerine çekmesine tabir edilir.

NeOldu.com / Rüya Tabirleri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
108
130
107
300
100
103
130
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.